Kahve Falında Tesbih Görmek

Kahve Falında Tesbih Görmek
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 3.636 kez okundu.

Kahve Falında Tesbih Görmek

Falda tesbih görmek genel olarak film şeridi gibi akan hayatı ve hayat döngüsünü simgeliyor olabilir. Zira ard arda birbirini takip eden tesbih boncukların hayatımız içinde geçen vakti, geçen günleri yani akan zamana tabir olunmaktadır. Kahve falında tesbih görmek bu manaya bağlı olarak çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Bu yorumu belirleyecek olan unsur  tesbihin içinde ya da etrafında beliren simgelere bağlı olarak yorumlanmaktadır. Örneğin en genel manada kahve falında görülen tesbih yorumu daha önce hiç yaşamadığınız bir olay manasına gelmektedir. Öte yandan falda çıktığında insanlara daha önce sözünü verdiği bir leyi mesela bir adağı olup ta yerine getirmediğini de anımsatan bir unsur olarak yorumlanabilir.

Kahve falında tesbih görmek devam eden hala akan, canlı bir olayın sürdüğüne delalettir. Kapanmamış bir dava, kapanmamış bir dosyayı simgeleyebilir.

Falda Tesbih Görmek

Yine aile arasında kapanmamış ama üzeri örtülmüş bir olayı temsil edebildiği gibi devamlılığı olan konuları simgelemektedir falda tesbih görmek. Örneğin yakın gelecekte bir bebek haberini falınızda çıkan bir tesbih sayesinde alabilirsiniz. Ya da yine tesbihin yanında duran nikah imgeleri tesbihin yanında duran para v.b. çok yakında hayatınızda bu olgulara kavuşacağınıza ve bu gibi olaylar yaşayacağınıza delil olabilir. Tesbih tek başına falda çok şey ifade etmese de yanındaki imgelerle yorumlanır genellikle.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı