Falda Trafik Kazası Görmek

Falda Trafik Kazası Görmek
17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 2.603 kez okundu.

Falda görülen her bir telve tanesinin bir anlamı olduğu biliniyor. Bu anlamlar kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz olarak değerlendiriliyor. Kahve falının yorumlarken dikkat edilmesi gereken en önemli şeyler şeklin açık renk mi koyu renk mi olduğu, fincanın hangi bölümünde çıktığı ve şeklin ters mi düz mü olduğudur. Falda trafik kazası görmek sık sık rastlanmayan bir durumdur. Yorumu ise şu şekildedir; akılda karmaşa, zihinde yorgunluk, kişinin kötü günler geçiriyor olması.

Olumlu Olarak Falda Trafik Kazası Görmek

Falda Trafik Kazası Görmek her ne kadar çoğunlukla kötü olarak yorumlansa da falda trafik kazası para kaybı yaşanmayacağına sadece gelecek paranın gecikeceğine haber eder. Ancak bu durgun dönemde kazanamadığı parayı daha sonrasında bolluk ve bereket sayesinde fazlasıyla kazanacağı anlamına geliyor. Bu süre içerisinde kişinin yılmaması, zorluklarla mücadele etmesi ve inançlı olması gerekiyor. Bu inancı gösterdikten sonra her şey eskisinden daha güzel bir biçimde rayına oturacak ve eskisinden daha güzel bir yaşam kişiyi bekliyor olacak. Aslında hayatının tepetaklak olması onun için yeni ve güzel bir başlangıç yaratacak. Aynı zamanda kaza devlet işine de yorumlanıyor devletteki bir işin olumlu sonuçlanması anlamı taşır. İnsan kalabalığı var ise de bu durum evlilik ya da düğüne işaret eder.

Olumsuz Olarak Falda Trafik Kazası Görmek

Falda Trafik kazası genel olarak olumsuz olarak yorumlanıyor. Faldaki trafik kazası mal sahibinin büyük bir zarara uğrayacağına ancak bu zararın çevresindeki kişileri de etkileyeceği anlamına geliyor. Bu kişiler iş ortakları ya da aile bireyleri olabilir. Eğer yeni bir işe yatırım yapılmış ise bu işten zararla ve borç ile dönüleceği anlamına gelir. Aynı zamanda da hayal kırıklığı ve ihanet anlamı taşır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git