Falda Yollarda Engel Görmek

Falda Yollarda Engel Görmek
8 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 2.517 kez okundu.

Genellikle falda görülen yollar, engeller, simgeler ve objeler gerçekte olacak şeylere işaret ederler. Diğer şeyler fallarda genellikle geçmişle ilgilidir. Fakat simgeler ve engeller size mesaj vermektedir. Kahve falında yol görmek yeni bir başlangıç yaptığınız anlamına gelmektedir. Bu başlangıç her şeyi içerisine alabilmektedir. Her anlama gelen bu yol, bazen bir iş bazen bir ilişki olabilmektedir. Bunun yanı sıra kahve falında yol görmek, yeni alacağınız kararların müjdecisidir. Bu alacağınız kararlar oldukça önemlidir. Bazı görülen yollar, maddi yönden artacak olan zenginliğin ve mirasların göstergesidir. Bazı yollar ise sizin yanlış yaptığınız bir davranıştan dönmeniz gerektiğini simgeler. Yolların kapalı olması ya da falda yollarda engel görmek bunlardan iki tanesidir.

Kahve Falında Yollarda Engel Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında yollarda engel olmak sizin yanlış yolda olduğunuzu söylemektedir. Bu yanlış davranışlar; yanlış ilişki, anne ve babaya yanlış davranışlar, birine karşı yaptığınız yanlışlar olabilmektedir. Kahve falında yollarda engel görmek aslında sizin faydanızadır. Bu yaptığınız hatadan size geri dönme fırsatı ve hatanızı anlama yönü sunar. Eğer kahve falınızda kapalı yollar ya da o yollarda engeller görüyor iseniz, kendinizi sorgulamanızda fayda vardır. Yaptığınız bu hataları bir daha yapmamaya özen gösteriniz.

Falda Enerjiler

Falda yollarda engel görmek aynı zamanda negatif enerjinin de göstergesidir. Negatif auraya sahip olan kişilerde genellikle kahve falında yollar kapalı ya da engellerle dolu şekilde çıkmaktadır. Eğer engelli yollar kahve falının dibinde yer alıyor ise, yaptığınız yanlışın daha büyük olduğunu ve kötü sonuçlar doğuracağını sizlere söylemektedir. Bazen falda ki yollar fala bakan kişinin duygu yansıması da olabilmektedir. Yanı aslında kahve falında görülen şeyler, fala bakan kişinin duygu durumunu ve hayatını yansıtıyor olabilmektedir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı