Kahve Falında Fatma Ana Eli Görmek

Kahve Falında Fatma Ana Eli Görmek
11 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.113 kez okundu.

Kahve falında Fatma ana eli görmek; uğur ve bolluğu işaret eder. Falına bakılan kişi çok şanslı bir döneme girecek ve elinin bereketi artacak. Elinizi attığınız her iş hayırlı olacak. Falda Fatma ana eli görmek, aynı zamanda hayırlı bir evlat ve iş anlamına da gelir. Evli olanların evlatları yüzlerini güldürecek ve başarılı olacak. Çalışanlar ve yeni bir iş kuranlar, iş hayatında çok şanslı olacaklar.

falda fatma ana eli gormekKahve fincanında Fatma ana eli çıkması, sağlık sorunlarının bitmesi ve şifaya erişmek anlamına gelir. Bir diğer anlamı ise, eğitim hayatındaki başarıdır. Okul hayatınız devam ediyorsa, derslerinizde ve sınavlarınızda başarı sağlayacak ve kariyer sahibi bir insan olacaksınız. Kahve tabağında Fatma ananın elini görmek, hane içerisinde saygı duyulan biri haline dönüşeceğinizi simgeler. Örnek terbiyeniz ve iyimser mizacınız ile herkes sizi örnek alacak ve saygı duyacak. Fincanın ortasında Fatma ana eli işareti belirmişse, bu sefer de açık elli biri olduğunuzu simgeler. Cömert ve eli açık olmanız, yedirip içirmeyi sevmeniz nedeniyle herkes sizden övgüyle bahsediyor olacak.

Kahve falında Fatma ana eli ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, ruhsal yönden bir yükseliş yaşayacaklar. Daha iyimser ve karakterli biri olacaksınız. Erdemleriniz artacak ve insanlara karşı daha yapıcı davranışlar sergileyeceksiniz. Sağlık sorunlarınıza tez zamanda derman bulacaksınız.

Kahve fincanında Fatma ana eli sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında el görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git