Kahve Falında Füze Görmek

Kahve Falında Füze Görmek
27 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 5.972 kez okundu.

Kahve falında füze görmek; yeni fikirler, yeni projeler ve işlerinizi ilerletme arzusu duyacağınıza yorumlanır. Genellikle motivasyonu simgeleyen füze şekli, aynı zamanda fiziksel olarak daha sağlıklı ve zihinsel olarak daha güçlü olmak anlamına da gelir. Falda füze görmek, hızlı bir ilerleme kaydetmektir. Falına bakılan kişinin çabaladığı bir şey çabuk sonuç verecek demektir.

falda fuze gormekKahve fincanında füze şekli çıkması, amaçlarınıza kısa vadede ulaşacağınıza işaret eder. Cesaretiniz artacak ve daha kararlı olacaksınız. Yeni işlerinizde sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz. Kahve tabağında füzenin anlamı, özgüven eksikliği olan kişilerin liderlik potansiyellerinin farkına varmasıdır. Ürkek ve utangaç kişiler için kendi sosyal yeteneklerinin farkına varmaları ve daha sosyal bir insan olmaları şeklinde de yorumlanmaktadır.

Falda görülen füze sembolü, rutin çalışma hayatının yerine hızlı bir çalışma temposunun gelmesi manasına gelir. Yükselen enerjinizle birlikte, daha verimli olmak adına çaba göstereceksiniz. İş hayatınızda ve sosyal hayatınızda son derece koşuşturmalı bir dönem olacak. Biraz yorucu bir döneme girseniz de, bu çabalar sonrasında çok güzel olaylara vesile olabilirsiniz. Bazı fal yorumu yapan kişiler fincanda füze işareti gördüklerinde aile içine düşecek bomba gibi bir habere yorumlar. Gelecek bu haber herkesi çok şaşırtacak.

Kahve falında füze ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bu sembolün pozitif manalara geldiğini bilmeliler. Falda beliren füze şekli her zaman yükseliş ve hızlı kazanılan başarıyı simgeler.  Size engel olmak isteyen kimseler varsa, bu emellerine ulaşamayacaklar.

Kahve fincanında füze sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında roket görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı