Kahve Falında Gelinlik Görmek

Kahve Falında Gelinlik Görmek
1 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 5.889 kez okundu.

Gelinlik hem rüyada hem de falda görüldüğünde kısmet, evlilik, nikah, kız isteme ya da nişan gibi ritüellere yorulabilmektedir. Bunun yanı sıra daha farklı anlamlara da gelir falda görülen gelinlik. Öncelikle gelinlik bol kısmet yağmuruna uğrayacaksınız demektir. Bol kazançlı ve bol kar getirecek olan bir işe gireceğinize, mutlu bir izdivaç kapısının size her an açılabileceğine delalettir kahve falında gelinlik görmek. Huzurlu güzel haberlerin sizin için kapıda olduğunda, mutlu günlerin çok yakınınızda olduğuna bir işarettir falda gelinlik simgesi.

Temiz ve parlak bir geçeceğin siz beklediğine, hastalıklarınızın iyileşerek şifa bulacağına ve yepyeni başlangıçların sizi beklediğine de bir işarettir.Kahve falında gelinlik görmek beyaz gelinlik saflığın, temizliğin bir alamet, olduğundan kahve falınızda gelinlik gördüğünüzde bu simgeyi güzel olan birçok şeye yorumlayabilirsiniz.

Örneğin yepyeni başlangıçlar, girişimcilik ruhunuzu tetikleyebilir, uzun süredir aklınızda olan işlere yeni imzalar atabilirsiniz. Yeni projelere imza atabilirsiniz, hayatınızda yep yeni başlangıçlara yelken açabilir, yeni aşklara, yeni insanlara kavuşabilirsiniz. Kısacası gelinlik falda çıktığında her anlamda güzel şeyler ifade eder ve güzel şeylere yorulmaktadır. Temiz başlangıçların, beyaz sayfaların açılacağı maddi – manevi, ticari ya da özel hayattaki gelişmeleri şimdide sonra bekleyebilirsiniz. Güzel gelişmelerin gelecek hayatınızda sizleri beklediği ve geleceğin güzel günlere gebe olduğundan dolayı huzur içinde yaşayabilir ve günlerinizi şimdiden huzur içinde geçirebilirsiniz. Kahve falında gelinlik görmeksize yepyeni başlangıçların kapısını aralarken ayrıca temiz bir gelecek de sunacaktır.

Kahve fincanında gelin görenlerin alternatif olarak; “kahve falında gelin görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Gelinlik Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git