Kahve Falında Gökkuşağı Görmek

Kahve Falında Gökkuşağı Görmek
3 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 5.509 kez okundu.

Kahve falında gökkuşağı görmek; uzun vadede isteklerin aşamalı olarak gerçekleşmesi anlamına gelir. Falına bakılan kişi için hayal olan şeyler gerçeğe dönüşebilir. Olması imkansız denilen hayallerinize asıldığınız takdirde, bu hayallerinizin o kadar da imkansız olmadığını göreceksiniz. Falda gökkuşağı görmek, iyi şans ve müjdeli haber almak anlamına da gelir. Fal sahibi çok yakında beklemediği bir yerden güzel havadisler alabilir. Alınan bu havadisler sizleri ve sevdiklerinizi çok şaşırtacak.

falda gokkusagi gormekKahve fincanında gökkuşağı şekli çıkması, genellikle aşk ve iş hayatına yönelik yorumlanır. Falına bakılan kişinin hayalindeki çalışma koşulları ona çok yakın olabilir. Bir iş başvurusu yapanlar ve sonuç bekleyenler için olumlu geri dönüş olacak demektir. Kahve tabağında gökkuşağının anlamı, hane içerisinde güzel haberler dolaşmasıdır. Bu haberler sizinle ilgili olabilir.

Falda görülen gökkuşağı sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından hayatınızın çok renkli olacağına yorumlanır. Bekar olan fal sahipleri ile renkli bir kişiliğe sahip insanla dünya evine girebilirler. Kısmeti kapalı olanlar, hayat dolu bir insanla tanışabilirler. Fincanın ortasında gökkuşağı işareti çıkması, önünüze birden fazla olanak çıkması ve iş hayatında yeni fırsatlar elde edilmesini ifade eder. Fincanın kenarında gökkuşağı figürü belirmesi ise, farklı duyguları bir arada yaşamak anlamına gelir. Çok üzülürken bir anda sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. Ya da tam ümitsizliğe kapılmışken ve hayata küsmüşken yeni fırsatlar sayesinde hayata yeniden sımsıkı sarılabilirsiniz.

Kahve falında gökkuşağı ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, iş hayatında başarı elde edebilirler ve aşk hayatlarında sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı olaylar sizleri çok heyecanlandıracak ve sevincinizi sevdiklerinizle paylaşacaksınız. Bir yerden beklenen haber yakında gelecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git