Kahve Falında Gökyüzü Görmek

Kahve Falında Gökyüzü Görmek
31 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.885 kez okundu.

Kahve falında gökyüzü görmek; falına bakılan kişinin mücadeleci bir ruha sahip olduğunu simgeler. Zorluklar karşısında hemen pes etmeyip mücadele etmeniz, yakında ödüllerini toplamanızı sağlayacak. Aynı zamanda sabırlı olduğunuz bir konuda feraha erişeceksiniz. Falda gökyüzü görmek, genelde geleceğe yönelik umut verici yorumlarla buluşur. Fal sahibi tez zamanda güzel haberler almaya başlayabilir.

falda gokyuzu gormekKahve fincanında gökyüzü şekli çıkması, iş ve evlilik hayatına yönelik yorumlanabilir. İş hayatında bazı sorunları olan kimseler, tez zamanda tüm bu sorunları aşabilirler. Aynı zamanda yeni bir iş teklifi alabilirsiniz ya da mertebeniz yükselebilir. Eğer iş kurma planlarınız varsa, bu planlarınız çok yakında hayata geçecek demektir. Fincanın ortasında gökyüzü figürü varsa, iş hayatında yeni bir karar almanız gerekecek demektir. Fincanın kenarında gökyüzü işareti varsa, ikili ilişkilerde sükunetinizi korumanız gerekebilir. Kahve tabağında gökyüzünün anlamı, hoşgörülü ve iyi niyetli bir insandan alacağınız yardımı simgeler. İş ya da aile hayatınızdaki sorunlar için haneden biri yardım eli uzatabilir. Size destek olacak bu kişiden borç para da alabilirsiniz.

Falda görülen gökyüzü sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından evlilik hayatınızda büyük bir sıkıntının söz konusu olacağına ve hastalık haberi alınacağına yorumlanır. İlişkisi olanlar da sevgilisiyle ayrılabilirler. Gelecek günlerde karşılaşacağınız bir takım sorunlar sizleri çok şaşırtacak. Bir kişiden alacağınız borç para sizi ileride sıkıntıya sürükleyebilir. Sağlığınıza oldukça dikkat edin. Aynı zamanda eşinizle aranızdaki sorunları çözmekten kaçınmayın. Yoksa ilerleyen günlerde evliliğinizde karşılıklı olumsuz kararlar alınabilir. Ayrılık söz konusu olabilir. Kahve falında gökyüzü ve kuş görülürse, bu sefer de hayallerinizin peşinden giderek doğru bir karar aldığınızı simgeler. Yakında bir yolculuğa çıkmanız gerekebilir.

Kahve falında gökyüzü ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, yoğun bir çalışma dönemine girecekler ve iş hayatlarında bazı beklentilerini yavaş yavaş almaya başlayacaklar. Ancak evlilik hayatınızda her şey umduğunuz gibi yolunda gitmeyebilir. Bazı üzücü olaylara karşı da hazırlıklı olmalı ve sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

Kahve fincanında gökyüzü sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında bulut görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı