Kahve Falında Göz Görmek

Kahve Falında Göz Görmek
30 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 22.482 kez okundu.

Kahve falında göz görmek; fal sahibinin yıldızının düşük olduğuna ve kendisinde nazar bulunduğuna yorumlanır. Kem gözlü ve art niyetli kişiler sizin kötülüğünüzü istiyor olabilirler ve bu negatif enerjileri ile sizleri etkileyebilirler. İş ya da okul hayatınızda konsantrasyon kaybı yaşayabilirsiniz ve bazı şeylere odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Şu günlerde canınız hiçbir şey yapmak istemiyor olabilir. Bu düşük motivasyondan bir an önce kurtulmalısınız. Yoksa üzerinizdeki bu kötü enerji size zarar verecek. Falda göz görmek, bazen de falına bakılan kişinin içgüdülerinin güçlü olduğuna işaret eder. Hislerinize güvenerek aldığınız kararlarda hüsrana uğramayacaksınız. Gönül gözü açık kimseler ile tanışacaksınız.

falda goz gormekKahve fincanında göz şekli çıkması, genellikle altıncı hissin güçlü olması ve bazı tehlikelerin önceden farkına varmak anlamına gelebilir. Ancak fal sahibi tüm bu tehlikeleri bile bile kendini yokuşa sürebilir. Kendinizi sinirli ve gergin hissediyor olabilirsiniz. Fakat çevrenize karşı daha iyi bir tutumla yaklaşmanızda fayda var. Kendi sorunlarınızı çevrenize yansıtmamaya özen gösterin. Kahve tabağında gözün anlamı, hane içerisinde fesat ve meraklı bir insan olarak değerlendirilir. Ailenizi veya sizi zarara uğratmak isteyen bir akrabanız olabilir. Aile sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya gayret edin ve aile sorunlarınızı dışa yansıtmamaya özen gösterin. Yoksa bu durum bazı kişiler için avantaj sağlayabilir ve aile bağlarınıza zarar vermek için harekete geçebilirler.

Falda görülen göz sembolü, genellikle fincandaki konumuna göre yorumlanmaktadır. Eğer kahve fincanının ortasında göz işareti varsa, falına bakılan kişide nazar var demektir. Üzerinizde bir ağırlık olabilir. Sizi kıskanan ve çekemeyen insanlara karşı daha dikkatli olun ve bu kişileri fazla yanınıza yaklaştırmayın. Yoksa kıskançlık yüzünden başınıza bazı sorunlar açılabilir. Kahve fincanının kenarında göz figürü görülürse, bu sefer de bir süredir yolunuzu gözleyen bir insana işaret eder. Bu kişi sizi hasretle bekliyor olabilir.

Kahve falında çift göz görmek, arkanızdan iş çeviren veya sahte bir dosta yorumlanır. Art niyetli ve sizi çekemeyen biri iyiliğinizi istemiyor ve çevrenizdeki insanları size karşı kışkırtmak isteyebilir. Kahve falında ağlayan göz görmek; hüzün, ayrılık ve keder manalarına gelir. İlişkilerde ayrılık veya sorunlar ortaya çıkabilir. Yakın zamanda sizi duygulandıracak kötü bir haber de kulağınıza gelebilir. Kahve falında göz göz kabarcıklar görmek, iç sıkıntısı anlamına gelir. Şu günlerde her şeyden çok çabuk sıkılıyor ve daralıyor olabilirsiniz. Sizleri huzursuz eden bir şeyler var. Hatta bir insana karşı duyduğunuz şüphe gerçek olabilir. Sizi tanıyan insanları yeniden değerlendirmekte ve size karşı iyi duygular beslemeyen insanları hayatınızdan çıkarmanızda fayda vardır. Eğer sizi çekemeyen insanları biliyorsanız, onlara tahammül etmek yerine daha gerçekçi kararlar almalısınız. Kahve falında göz aydınlığı görmek, sabrın sonunun selamet olduğunu ve gelecek günlerde bir rahatlama yaşanılacağını müjdeler. Tüm iç sıkıntılarınız çok yakında son bulacak demektir.

Kahve falında göz ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, nazara gelmiş olabilirler. Aynı zamanda, negatif enerjiyi de hemen çeken birisiniz. Çevrenizdeki bazı olumsuzluklardan şu günlerde çabucak etkilenebilirsiniz. Bazı düşmanlarınız olabilir. Bu kişilere karşı her zaman dikkatli olmalısınız.

Kahve fincanında göz sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında gözyaşı görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Göz Görmek Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Nariye dedi ki:

    Kahve falinin ortasinda 2 tane goz gormek ne anlama geliyor.

  2. Nariye dedi ki:

    Kahve falinda goz gormek ne anlama geliyor

Sayfa başına git