Hakkımızda

Falyorumlari.com 2015 yılında Nil Eser tarafından projelendirilmiştir. Sitemizde; kahve fincanında görünen semboller özgün olarak yorumlanmaktadır. Yayınladığımız kahve falı yorumları, fincandaki sembollerin toplumumuzda kabul görmüş genel tabirleri doğrultusunda kurgulanmakta ve yazıya dökülmektedir.

Bilindiği gibi, kahve falı bakmak / baktırmak kültürümüzün en eski geleneklerinden biridir. Bizler de bu geleneği günümüzün en önemli kitle iletişim aracı olan internet mecrasına taşıyarak daha pratik ve eğlenceli hale getirmeyi hedefliyoruz. Kullanıcılarımız kahvelerini içtikten sonra fincanlarında beliren sembolleri sitemizde aratarak en doğru yorum ve analizlere ulaşabilirler. Sitemizde bulamadığınız, henüz yorumu yayınlanmamış semboller için de, iletişim sayfamızdan sembol yorumu isteyebilir ya da fincan ve tabak fotoğrafınızı bize ileterek detaylı kahve falı yorumu talep edebilirsiniz.

Bizler için kahve falı yorumlamak yalnızca eğlence ve hobi niteliğindedir. Bu doğrultuda; sitemizde yayınlanan ya da özel olarak talep ettiğiniz fal yorumları, gelecekten kesin bir haber vermez / veremez. Sitemiz adına sembol yorumu hazırlayan ve fincan yorumlayan çalışanlarımız sadece kişisel sezgileri doğrultusunda içerik ve hizmet üretmektedir.

Sitemiz adına sosyal platformlarda oluşturduğumuz sayfa ve profillerimizi de takip edebilir, bizlerle dilediğiniz zaman etkileşim içerisinde olabilirsiniz. Sosyal bir site olabilmek adına her an güncel kalmaya, ziyaretçilerimiz ile sürekli diyalog içerisinde olmaya özen gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.

Bizlere iletişim sayfamızda yer alan mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, huzurlu ve sağlıklı günler dileriz.

Sayfa başına git