Kahve Falında İngiliz Anahtarı Görmek

Kahve Falında İngiliz Anahtarı Görmek
19 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 7.763 kez okundu.

Kahve falında İngiliz anahtarı görmek; fal yorumcuları tarafından hem negatif, hem de pozitif şekilde yorumlanan sembollerden biridir. Bu sembolün yanında yer alan diğer şekilleri de yoruma katarak, daha doğru anlamlar çıkarabilirsiniz. Falda İngiliz anahtarı görmek, fincandaki konumuna göre de olumlu ve olumsuz anlamlar taşır. Fincanın ortasında bu şekil çıkarsa, yakın zaman olacak olaylara haberdar eder.

falda ingiliz anahtari gormekKahve fincanında İngiliz anahtarı şekli çıkması pozitif olarak yorumlandığında, fal sahibinin bir takım isteklerinin tez vakitte olacağına işaret eder. Bu istekleriniz uzun veya kısa vadede gerçek olacaktır. Bir isteğiniz karşısında fazla ümidiniz olmayabilir. Ancak bu isteğinizin gerçekleştiğine şahit olacak ve çok şaşıracaksınız. Kahve tabağında İngiliz anahtarının anlamı, meşakkatli işlerle uğraşmak zorunda kalacağınız yönündedir. İş yükünüz gelecek günlerde artabilir ve çok fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Falda görülen İngiliz anahtarı sembolü negatif olarak yorumlandığında, hiç hak etmediğiniz sözler işiteceğiniz ve ikili ilişkilerde iletim kurmakta zorluk çekeceğiniz anlamına gelir. Şu an ya da gelecek zamanda insanların sizi haksız yere yargılamasına sizi üzebilir. Bir insan sarf ettiği sözlerle üzerinize çok gelebilir ve sinirlerinizi yıpratabilir. Sosyal hayatınızda bazı insanlarla görüşmeyi kesme kararı alabilirsiniz.

Kahve falında İngiliz anahtarı ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, olması imkansız gibi gelen bir isteklerine erişecekler. Gelecek günlerde bir dileğiniz kabul olacak. Aynı zamanda, gelecek günlerde ikili ilişkilerde büyük kalp kırgınlıkları olabilir. Bir konuda sizi suçlamaya kalkabilirler ve üzerinize atılan bir iftira nedeniyle hakaret içeren sözler işitebilirsiniz.

Kahve fincanında İngiliz anahtarı sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında anahtar görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git