Kahve Falında J Harfi Görmek

Kahve Falında J Harfi Görmek
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.610 kez okundu.

Kahve falında J harfi görmek; sahil kenarında oturan bir dostunuz veya yakınınızı görmeye gideceğinize yorumlanır. Şu günlerde sevdiklerinizle aranızdaki bağlar güçlenecek ve yepyeni insanlarla tanışacaksınız. Falda J harfi görmek, adının baş harfinde ya da içerisinde J harfi bulunan bir insanın hayatınıza gireceğinize işaret edebilir. Bu insanın niyetinin iyi olup olmadığı, J harfinin fincandaki konumuna göre değerlendirilir.

falda j harfi gormekKahve fincanında J harfi çıkması, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından, tatile çıkacağınıza yorumlanır. Tatili müjdeleyen bu sembol, çıkılacak tatilde aşkı bulacağınıza da işaret eder. Bu aşk kısa süreli olabilir ve tanışacağınız insanın isminde J harfi de olabilir. Kahve tabağında J harfinin anlamı, akraba ziyareti yapılmasıdır. Akrabalarınızla aranızı düzeltmek ve bağlarınızı kuvvetlendirmek için çaba göstermek isteyebilirsiniz.

Falda görülen J harfi, fincandaki konumuna göre negatif veya pozitif anlamları beraberinde getirir. Fincanın ortasına yakın bir yerde bu harf görülürse, yakında hayatınıza girecek ve isminin içinde J harfi olan bir insan sizi üzebilir. Bazı negatif olayları da beraberinde getirebilir. Fincanın kenarına yakın bir yerde J harfi çıkarsa, bu sefer de J harfinde birini tanıdıktan sonra o kişinin hayatınıza olumsuz katkıları olacağına yorumlanır. Kahve falında ters J harfi görmek de bazı terslikleri simgeler. Bir insanın size çok zararı dokunabilir ve iyiliklerinizin karşılığında hiç hak etmediğiniz bir tutum sergileyebilir.

Kahve falında J harfi ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, hayatlarına girecek bir insan sonrasında bu insanın negatif veya pozitif etkilerini hissedecekler. Bu insanın size faydalı olup olmayacağına yanındaki şekillere bakarak da yorum katabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı