Kahve Falında K Harfi Görmek

Kahve Falında K Harfi Görmek
20 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 9.991 kez okundu.

Kahve falında K harfi görmek; kısa bir vade içerisinde hayatınıza girecek bir insanın sizi çok etkileyeceğine ve bu kişinin büyüsüne kapılacağınıza yorumlanır. İsminin baş harfinde ya da isminin içerisinde K harfi bulunan biriyle ilk tanışmanızda çok etkilenebilir ve onunla arkadaşlık kurmak için çaba gösterebilirsiniz. Falda K harfi görmek, tanışacağınız kişinin sizin hayatınıza olumlu bir katkı yapacağına ve sizi doğru yola sürükleyeceğine yorumlanır. İsminde K harfi olan bu kişi sizi hep motive edecek ve azim aşılayacak.

falda k harfi gormekKahve fincanında K harfi şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından finansal yönden yükselişe geçmek olarak değerlendirilir. Falına bakılan kişinin para sıkıntısı kısa süre sonra bitecek ve parasal konularda pozitif gelişmeler onu bekliyor olacak. Kahve tabağında K harfinin anlamı, hane içerisinden veya dost çevresinden iyi niyet sahibi bir insanı simgeler. İsminde K harfi olan bir tanıdığınızdan şu günlerde güzel haberler alabilirsiniz.

Falda görülen K harfi, zor günler geçiren kişiler için umut veren yorumlar barındırır. Maddi veya manevi yönden güzel gelişmelerin haberini verir. Kahve falında ters K harfi görmek, sizlere negatif enerji veren bir insanla bağdaşlaştırılır. Bu insan henüz yeni tanışacağınız biri olabilir ve kıskanç biri olması sebebiyle işlerinizin yolunda gitmesine engel olabilir. Sizin motivasyonunuzu kırıcı konuşmalar yapabilir.

Kahve falında K harfi ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız, medeni durumlarına göre bu sembolü yorumlayabilirler. Bekar bir insanın falında K harfi çıkması, genelde aşık olacağı insana işaret eder. Bu insanın isminde K harfi de olacak. Evli birinin falında K harfi görülürse, özel hayatında mutluluğu bulacağını gösterir. Arzu ettiğiniz şeylere çok yakınlaşacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git