Kahve Falında 1 Rakamı Görmek

Kahve Falında 1 Rakamı Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 17.746 kez okundu.

Kahve falında 1 rakamı görmek; pozitif ve negatif anlamlar taşır. Tek haneli sayılardan biri olan 1 rakamı, her sayı gibi bir insan karakterini simgeler. Hırs ve irade, yeni başlangıçlar, bağımsızlık, motivasyon, yaratılış, enerji ve kuvvet kavramları ile özleşen bir sayısı, içgüdü ve sezgileri güçlü bir insanı da simgeler. Falda 1 rakamı görmek, liderlik konumuna yükseleceğinize ve girişim yaparak tüm enerjinizi zirve için harcayacağınıza yorumlanır.

falda 1 rakami gormekKahve fincanında 1 rakamı çıkması numerolojiye göre değerlendirildiğinde; başarı, güç, kendine güven, azim, otorite, sevgi, şöhret, zafer, mutluluk kavramları ortaya çıkar. Falına bakılan kişi inisiyatif sahibi ve ulaşılması zor hedefler belirleyen biridir. Yakın zamanda gelecek ilham sayesinde ulaşılması güç şan şöhrete sizler ulaşacaksınız ve adeta parmakla gösterilen biri olacaksınız. İddialı ve sorumluluklarını yerine getiren fal sahibi, bilinçli adımlarla ilerleyerek iş hayatında zafer elde edecek. Kahve tabağında 1 rakamının anlamı, hoşgörülü ve dini bütün insanlarla karşılaşmak olarak değerlendirilir. Kahve falında 1 sayısının anlamı, aynı zamanda iyi bir aile babasıdır.

Falda görülen 1 rakamı negatif şekilde yorumlandığı zaman; hoşgörüsüz, kibirli, dar kafalı, duygudan yoksun, zayıf iradeli, saldırgan, pasif bir insanı simgeler. Falına bakılan kişi, tüm bu özellikleri barındıran insanlarla fazla samimi olmamaya özen göstersin. Yoksa kendi de aynı karaktere bürünmeye başlayacak. Kahve falında ters 1 rakamı çıkması, tüm bu negatif anlamları barındırır. Dar görüşlü insanlarla ortak iş yapmaktan kaçının. Evli olan kimselerin ailelerine daha fazla sahip çıkmaları ve agresif tavırlardan uzak durmaları gerekir.

Kahve falında 1 ve 3 rakamlarının çıkması, uğursuzluk ve kötü talih olarak değerlendirilir. 1 ve 3 sayıları 13 rakamını ortaya çıkardığından, iş ve aşk hayatında talihsiz olayları işaret eder. Kahve falında bir rakamı çıkan herkesin bu sayısı pozitif şekilde yorulmasını öneririz.

Kahve falında 1 rakamı ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, mevki makam sahibi olacaklar ve zirve hedeflerine ulaşacaklar. Kibirli ve görgüsüz insanlarla fazla yakın olursanız, başınıza bazı tatsızlıklar gelebilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı