Kahve Falında 3 Rakamı Görmek

Kahve Falında 3 Rakamı Görmek
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 34.850 kez okundu.

Kahve falında 3 rakamı görmek;

Üç vakte kadar içten dilediğiniz bir şeyin gerçek olacağını gösterir. Fincanı kapatırken bir dilek tuttuysanız; üç gün, ay ya da yıl içerisinde tutacaktır. Üç sayısı fincan içerisindeki bir şeklin yanında yer alıyorsa, o şekil ile beraber yorumlanır. Falda 3 rakamı görmek, başınıza gelecek iyi ya da kötü olayların zamanını temsil eder.

falda 3 rakami gormekKahve fincanında 3 rakamı çıkması, bir olayın gerçek olacağı vakit aralığını bizlere verir. Örneğin; fincan içerisinde 3 sayısının yanında insan varsa, üç vakte kadar bir insandan alınacak habere yorumlanır. Yine üç rakamının yanında yol şeklinin olması, uzakta yaşayan birinin üç vakte kadar evinize geleceğini gösterir.

 

Falda üç sayısı Sayısı Görmek

Falda 3 sayısı görmek, gönül ilişkilerinde üç vakte kadar bir hareket olacağını gösterir. Bekar ve ilişkisi olmayan kimseler, üç vakte kadar yeni bir ilişkiye başlayacaklar. Nasipleri artacak ve üç yerden de kısmetleri çıkabilir. Kahve falında 3 sayısı anlamı, genellikle aşk ve iş hayatına göre yorumlanır. Çalışanlar ve tayin bekleyenlerin işleri üç vakte olacaktır.

Kahve falında 3 rakamı ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, astrolojiye göre ele aldıkları vakit başarı ve mutluluklarının artacağı sonucu ortaya çıkar. Falda üç sayısının çıkmasının kötü bir anlamı yoktur.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git