Kahve Falında 5 Rakamı Görmek

Kahve Falında 5 Rakamı Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 27.123 kez okundu.

Kahve falında 5 rakamı görmek; yanında yer alan şekle göre beş vakte kadar gerçekleşecek bir olayı simgeler. 5 gün, ay ya da yıl içerisinde bir dileğiniz kabul olacak. Eğer kahve fincanının ortasında 5 harfi çıkarsa, bu sefer de fincanı kapatırken içinizden tutmuş olduğunuz dileğin 5 vakte gerçek olması anlamına gelir. Falda 5 rakamı görmek; bu sayının tüm tek haneli sayılar içerisinde en dinamik ve en enerjik olmasından kaynaklı, hayatınızda değişimi simgeler. Bu değişim ve hareket sürekli devam edecek.

falda 5 rakami gormekKahve fincanında 5 rakamı görmek, bağımsız akıl ve ruhu simgeler. Fincanda 5 sayısı ve kalp yan yana çıkarsa; kadınlar için ağırbaşlı ve itaatkâr bir erkeğe, erkekler için de cesur bir kadın eş adayına yorumlanır. Evli kimsenin falında 5 rakamının anlamı sadık bir eştir. Kahve falında 5 sayısının anlamı, manevi yönden çok değerli bir eşyanın sizlere hediye edilmesidir. Şu günlerde manevi açıdan daha güçlü hissedeceksiniz.

Falda görülen 5 rakamı, özgür ve maceracı bir kişiliğe sahip olan fal sahiplerini bekleyen sürprizlere yorumlanır. Maddi açıdan zor bir döneme gireceksiniz ve büyük bir risk atlatacaksınız. Günaha karşı iradeniz artacak. Kahve falında beş rakamı görmek, şu günlerde canınızın çok sıkılacağına ve bazı değişiklikler arayışında olacağınıza yorumlanır.

Kahve falında 5 tane yol görmek; sahil kasabasına seyahate gideceğinizi simgeler. Deniz kenarına yakın oturan bir tanıdığınızı ziyarete gidebilirsiniz. Kahve falında 5 köşeli yıldız görmek, iş hayatında başarılarınızın giderek artacağını gösterir. Okuyanlar için de başarıyı temsil eder. Kahve falında 5 yapraklı yonca görmek, çok büyük bir şansa nail olacağınıza yorumlanır.

Kahve falında 5 rakamı ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, başlarına gelecek her türlü olaya iyi yönünden bakmaya çalışsınlar. Kariyer hedeflerinizde can sıkıcı durumlar olabilir. Sosyal çevre değişikliği sizlere iyi gelecektir. Beş vakte kadar işlerinize yönelik bir seyahate çıkabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı