Kahve Falında A Harfi Görmek

Kahve Falında A Harfi Görmek
6 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 17.646 kez okundu.

Kahve fincanında A harfi çıkması, genellikle ismi “A” harfi ile başlayan bir düşmanınız olduğuna ve ondan gelecek zarara yorumlanır. Fincanda veya tabakta çıkan A harfi; aynı zamanda isminin baş harfi A olan bir kişiden kötü bir haber almaya veya bu kişinin size zarar vermesi manasını da taşımaktadır. Bu kişi çevrenizden biri de olabilir; aynı zamanda akrabanız da olabilir. Eğer fal sahibi isminde A harfi olan birinden şüpheleniyorsa, fal yorumcusu o kişiden gelecek tehlikelere karşı uzak durmasını ve temkinli davranmasını temkin eder.

falda a harfiKahve falında A harfi görmek; fincandaki konumuna ve yanındaki sembollere bağlı olarak farklı manalar taşıyabilir. A harfini işaret eden kişi tahmin ediliyorsa, fal yorumcusu harfin yanındaki simgelere de bağlı olarak, o kişi hakkında çok daha detaylı bir yorum yapabilir.

Bazı rivayetlere göre; kahve falında A harfi anlamı, yeni tanışacağınız ve hayatınıza girecek kişilere işaret eder. Eğer fincandaki A harfi ters ise; isminde A harfi taşıyan kişi ile bir süre uzak kalacağınız ya da ayrılık, küslük yaşayacağınız şeklinde yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında A Harfi Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Gizem dedi ki:

    Falımda büyük a harfi çıktı ve tersti birde f harfi çıktı a harfi olan kişi tahmin ediliyor 3 rakamı iki kez fincanın farklı yerlerinde vardı acil lütfen

Sayfa başına git