Kahve Falında Abajur Görmek

Kahve Falında Abajur Görmek
21 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.770 kez okundu.

Kahve falında abajur görmek; genelde falına bakılan kişinin gelecekteki para kazancına yönelik yorumlanır. Çalışan birinin falında bu şekil çıktığı zaman, iş hayatında yenilikçi fikirlerinizle yükseliş yaşayacaksınız. Gelecek günlerde aklınıza güzel bir fikir gelebilir ve kariyerinizi farklı bir yöne çevirebilirsiniz. Falda abajur görmek, hiç hesapta olmayan aydınlık fikirlere ve maddi konularda önünüzün aydınlık olduğuna yorumlanır. Mantıklı düşünceleriniz ve yeni fikirlerinizle rakiplerinize fark atacaksınız.

falda abajur gormekKahve fincanında abajur şekli çıkarsa, fal sahibi maddiyata önem vermeye başlayacak. Gelirini arttırmak için parlak fikirler edinecek ve araştırmalar yapacak. Kahve tabağında abajurun anlamı, hane içerisinde sevilen biri olduğunuzu gösterir. Haneden birisiyle aranızdaki tatsızlık tez zamanda son bulacak. Hane içerisinde sevindirici olaylar vuku bulacak.

Falda görülen abajur sembolü, beklenmedik sürprizleri temsil eder. Fincanınızın ortasında abajur figürü görülürse, tez vakitte yüklü bir para kazanabilirsiniz. Fincanın kenarlarına doğru bu şekil çıktığı vakit, iş hayatında uzun vadede bir başarı söz konusu olacak. İş başvuru yapan ve işsiz olan fal sahipleri için sürpriz gelişmeler olabilir.

Kahve falında abajur ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, gelecek için ümitlerini yitirmesinler. İş hayatınızda verim sağlayacağınız bir dönemdesiniz. Uzunca bir müddet para kazancınız sizleri tatmin edecek.

Kahve fincanında abajur sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında lamba görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git