Kahve Falında Ahtapot Görmek

Kahve Falında Ahtapot Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.202 kez okundu.

Kahve falında ahtapot görmek, son zamanlarda çok istediğiniz bir şeyin maalesef iyi sonuçlanmayacağı anlamına gelir. Bazı hayallerinize kavuşamayabilirsiniz. Hayal kırıklığı söz konusu olacak ve bir süre üzüleceksiniz. İş ya da eğitim hayatında da istekleriniz gerçekleşmeyebilir ve bazı mağduriyetler söz konusu olabilir. Falda ahtapot görmek; genellikle fal yorumcuları tarafından olumsuz olaylara yorumlanır. Özellikle aşk hayatında sizi hayal kırıklıkları ve üzüntü bekliyor olabilir.

falda ahtapot gormekKahve fincanında ahtapot şekli çıkması; genellikle iş ya da okul hayatında yolunda gitmeyecek şeylere ve kötü sonuçlara işaret eder. Eğer fal sahibinin bir ilişkisi varsa, evliliğe giden yolda onu sıkıntılı aşamalar bekliyor olabilir.evlenmek istediğiniz kişi tarafından bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle evlenmek istediğiniz kişinin ailesi önünüze engeller koyabilir. Kahve tabağında ahtapotun anlamı, bazı aile bireylerine karşı mahcup düşebileceğiniz konusunda sizleri uyarır. Hane içerisinde bir insan da aile meselelerinize karışmak isteyebilir.

Falda görülen ahtapot sembolü, genellikle negatif anlamlar taşır. Bazı fal yorumcuları bu sembolü aşk hayatında karışıklıklara işaret eder. Sevdiğiniz insanla içinden çıkılamaz sorunlar nedeniyle ayrılık söz konusu olabilir. bir insanı ne kadar çok sevseniz de kader sizleri ayırabilir. Bazı insanların ilişkisine kesinlikle karışmayın. Yoksa arada kalan sizler olacaksınız. İkili ilişkilerde sorunlar bir süre daha devam edecek.

Kahve falında ahtapot ne demek?” diye merak edenler; bazı olumsuzluklara karşı kendilerini hazırlamalılar. Aşk ve iş hayatında kötü sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Bir işe başvurduysanız, size olumsuz geri dönüş yapabilirler. Sözlü veya nişanlı iseniz; ayrılıklar söz konusu olabilir. Hayatınız bir anda kaosa dönebilir. O nedenle, duyacağınız kötü haberlere karşı şimdiden kendinizi hazırlamalısınız. Bazı fal yorumcuları ise; falda ahtapot sembolünü düşmana yorumlar. Aile veya arkadaşlarınız size bazı konularda baskı uygulayabilirler. Eğer falda ahtapot kolları ile birine sarılmış şekilde çıkarsa, bu seferde bazı gelişmeler sonrasında elinizin kolunuzun bağlı kalacağına, kendi kararlarınızı harekete geçiremeyeceğinize, yolunuzdaki engellere delalettir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git