Kahve Falında Ak Sakallı Dede Görmek

Kahve Falında Ak Sakallı Dede Görmek
11 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.832 kez okundu.

Kahve falında ak sakallı dede görmek; yakında kulağınıza gelecek bir haber karşısında üzüleceğinize yorumlanır. Fincanın ortasında ak sakallı dede figürü görülürse, bu üzücü haber sadece fal sahibini yakından ilgilendirecek. Fincanın kenarında ak sakallı dede işareti varsa, bu sefer de falına bakılan kişinin ailesini ilgilendiren bir haber alacaklarına yorumlanır. Fincan kulpunun sol tarafından bu sembol çıkarsa, bu haber ailenizi üzecek demektir. Falda ak sakallı dede görmek, bazen ailenize düşman kesilmiş insanlara yorumlanır. Sizi ve ailenizi kıskanan birileri olabilir.

falda ak sakalli dede gormekKahve fincanında ak sakallı dede şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından gelecek günlerde huzura erişmek ve bir dileğin gerçekleşmesi manasını taşır. Bir insanın size faydası dokunacak. Kahve tabağında ak sakallı dedenin anlamı, hane içerisinde fesat insanların size karşı sürekli hain planlar peşinde koştuğuna yöneliktir. Ailenizin mutlu olmasını istemeyen akrabalarınız, yalan yanlış laflar taşıyarak aile bireylerini birbirine düşürmek isteyebilirler.

Kahve falında ak sakallı dede ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bir haber karşısında yoğun duygular yaşayacaklar. Eğer bu figürün yanında bir sayı varsa, bu sayı haberin geleceği zamanı işaret eder.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı