Kahve Falında Akrep Görmek

Kahve Falında Akrep Görmek
11 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 14.356 kez okundu.

Kahve falında akrep görmek; tehlikeli bir kaza atlatmaya yorumlanır. Akrep gerçek hayatta da zehirli ve tehlikeli bir hayvan olduğu için, falda kötü anlamlara gelebilmektedir. Yine de, fincanda çıkan akrep şeklini yanında yer alan diğer figürler ile beraber değerlendirerek, daha olumlu şekilde yorum yapmanızda fayda vardır. Falda akrep görmek, geçim sıkıntısı ve aile içi dertlerin simgesidir.

falda akrep gormekKahve fincanında akrep şekli çıkması, aile bireyleri ile geçinmek adına fedakarlıkta bulunmanız yönünde uyarı manası taşır. İçten pazarlıklı bir insan etrafınızda kol geziyor. Sizin başınızı derde sokmak için bazı planlar içerisinde olan bu kişi, emeline ulaşabilir.

Falda akrep görmek, şer ve kötü kadere yorumlanır. Falına bakılan kişi ilerleyen günlerde büyük bir üzüntü yaşayabilir. Kahve falında tabakta akrep görmek, niyeti hiç de iyi olmayan bir insanın dostlarınız veya eşiniz ile aranıza gireceğine, sizi tuzağa düşüreceğine yorumlanır. Bu kişi aile saadetinizi kıskanan biri olabilir ve eşinize sizin hakkında kötü şeyler söyleyebilir. Kahve falında akrep kıskacı çıkması, fitne fesat huyları olan bir insanın aile içi huzurunuzu kaçırarak, kara kedi gibi eşinizle aranıza gireceğine yorumlanır. Bu kişi, hane içerisinden sizi sevmeyen veya sizinle henüz çözülmemiş bir olayı olan kadın veya erkek olabilir. Kahve falında akrep kuyruğu görmek, akrabalar arası küskünlüğe ve anlaşmazlığa yorumlanır.

Kahve falında akrep ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, her şeyin en güzelini ve hayırlısınız diledikleri takdirde, bu isteklerine uzun bir vadede de olsa kavuşacaklar. Herkese güvenmek yerine, sadece size en çok güven veren insanlar ile özelinizi paylaşmaya dikkat edin. Düşmanlarınıza koz vermekten kaçının. Falda akrep şeklinin yanında insan varsa, size düşman olan insan sürekli görüştüğünüz biridir. Kahve tabağında çıkan akrep ise, hanede huzursuzluk yaratan ve miras peşinde olan insana yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git