Kahve Falında Allah Yazısı Görmek

Kahve Falında Allah Yazısı Görmek
10 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında Allah yazısı görmek; temiz kalpli insanlar ile muhatap olmaya, rızkın artmasına ve şöhreti yakalamaya yorumlanır. Falına bakılan kişi kısa bir süre sonra, çevresi tarafından takdir toplayacak çok hayırlı olaylara vesile olacak. Kimi alimlere göre, tövbe ederek daha hayırlı bir insan olmayı simgeler. Falda Allah yazısı görmek, ilim irfan sahibi bir insan ile tanışmaya yorumlanır. Bu kişi sizin hayatınızı değiştirebilir ve maneviyatınızı güçlendirebilir.

falda allah yazisi gormekKahve fincanında Allah yazısı çıkması, sofranızda bolluk ve bereketin artarak, ailenizi daha refah günlerin beklediğine yorumlanır. Falına bakılan kişinin duaları kabul olur ve istekleri gerçekleşmeye başlar.

Falda görülen Allah yazısı, imanı tam bir insanın hayatınıza gireceğini simgeler. Bekar kimseler, dini inancı ve ilim bilgisi tam biri ile ilişkiye başlarlar. İman dolu insanlar ile hoş sohbetler içerisinde olacaksınız. Kahve falında Arapça Allah yazısı görülmesi, falına bakılan kişinin arkadaşlarına çok faydası dokunan biri olduğunu gösterir. Yine bu sembol hacılık görevini yerine getirme şeklinde yorumlanmaktadır.

Kahve falında Allah yazısı ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, özel hayatlarında imrenilen biri haline gelecekler. Evli kimseler içinse, hayırlı evlatlar yetiştirme manasına gelir. Evinize helal para girecek ve kazancınız bereketli olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Kahve Falında Allah Yazısı Görmek Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Ceylan dedi ki:

  Neden kismedim sansim kapand neden sevgilim beni artik sevmiyo

 2. serap dedi ki:

  Kahve falimda Allah yaziyor arapca. Acaba fincani cevirdim diye uyari miydi? Faldan anlayanlar yorum bekliyorum 🙂 ))

  1. aytac dedi ki:

   hayiir. merak etmeyin, niyet etdiyseniz sabr edin en guzeli olaxak demek. niyet etmediysenizde cok guzel olaylarin mujdecisi

   1. sevda dedi ki:

    gercekten nerden biliyorsunuz ???benimde bugün ilk kere arapca allah yaziyordu cok korktum acsba düsündüm allahdan bana bir uyarimi fala bakma
    diye😕

 3. kamilla dedi ki:

  kahve fali bakirdik bardagi cevirdigimde orda allah sozu yazildigini gordum bu ne demek cok merak ediyorum

 4. Edanur dedi ki:

  Benim kahve fincanimda Allahın ismı güvercin ve göz çıktı bunlar ne anlama geliyor

 5. Muzeyyen dedi ki:

  Neskaffe ictim ve tam fincanin ortasinda arapca Allah yaziyor ve ayni fincanda 3 sefer ictim yine aynisi cikti fincani yikayimi kalsinmi?

Sayfa başına git