Kahve Falında Anahtar Görmek

Kahve Falında Anahtar Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 8.051 kez okundu.

Kahve falında anahtar görmek; hayatınızda bir dönüm noktası yaşayacağınızın işaretidir. İyi anlamda yorumlanan bu figür, yeniliklerin ve güzelliklerin habercisidir. Şans sizden yana olacak ve hayatınızda memnun kalmadığınız bir takım şeyleri değiştirme yoluna gideceksiniz. Falda anahtar görmek; yeni bir eşyaya ya da mal mülke yorumlanır.

falda anahtar gormekKahve fincanında anahtar anlamı; uzun süredir almak istediğiniz bir şeyi en sonunda alma fırsatı yakalayacağınıza işaret eder. Bu da elinize geçecek para ile doğru orantılıdır. Birikimleriniz artarak, almak istediklerinize nihayetinde sahip olacaksınız.

Kahve falında anahtar ne demek?” diye merak edenler, tez zamanda yeni fırsatlar elde edecekler. Fal sahibi bekarsa, hayırlı bir kısmet karşısına çıkacak. Evlenmek istediği kişiyi bulacak. Aşk hayatınızda önemli gelişmeler olabilir. Evli olan fal sahibinin evinde bereket artacak. Eşi ile aralarındaki maddi anlaşmazlıklar son bulacak. Kahve falında anahtar çıkması, önünüze açılacak yeni kapılar ve olanaklar olarak yorumlanmaktadır.

Kahve falında İngiliz anahtarı görmek; iki şekilde yorumlanır. Umut ettiğiniz bazı şeyler gerçekleşebilir. Aynı zamanda bu sembol olumsuz anlamlara da gelir. Eşiniz ya da sevgiliniz tarafından ihanete uğrayabilir ve yollarınızı ayırabilirsiniz. Kahve falında anahtar kilidi görmek, üstesinden gelemediğiniz bir sorunun varlığa işarettir. Ancak fal sahibinin eline geçecek önemli bir fırsat, bu sorundan kurtulmasını sağlayacaktır. Kahve falında büyük anahtar görmek; eğer fal sahibi fincanın kapatmadan evvel dilek tuttuysa, bu dileğinin gerçek olacağına delalettir.

Kahve falında sol anahtarı görmek; daha dingin ve gamsız bir kişiliğe yorumlanır. Sorunlarınızı çözmek size iyi gelecektir. Hayattan keyif almaya başlayacaksınız. Kahve falında anahtar deliği görmek; kapınıza kadar gelen kısmetin habercisidir. Kahve falında anahtar kalp sembolleri, çok tutkulu bir aşka; falda anahtar ve yüzük ise evlilik ve nişan gibi mutlu olaylara yorumlanır. Falına bakılan kişi en nihayetinde muradına erer. Kısmetleri artar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git