Kahve Falında Asker Görmek

Kahve Falında Asker Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.890 kez okundu.

Kahve falında asker görmek; sosyal çevrenizde daha aktif olacağınıza ve güzel etkinliklere katılacağınıza yorumlanır. Katıldığınız bir davette çok mutlu olacağınız gelişmeler olacak. Dünyaya daha aydınlık bir pencereden bakmaya başlayacaksınız. Falda asker görmek, düşmanlarınızı bir bir ayıklamaya, daha uyanık olmaya yorumlanır.

falda asker gormekKahve fincanında asker çıkması, bazı tuzakların sizi beklediğini, ancak düşmanlarını alt edeceğinizi işaret eder. Düşmanlarınız size karşı psikolojik bir savaş açmış olabilir. Yılmadan yolunuza devam edecek ve tuzaklara düşmeyeceksiniz.

Kahve falında asker postalı görmek; bir dayanışma ortamının olacağına ve sizin de bir kişiye destek vermek adına yardımda bulunacağınıza yorumlanır. İlişkilerde monoton bir döneme giriyorsunuz. Eşinize veya sevgilinize karşı çeşitli sitemlerde bulunabilirsiniz. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Yine, aileden birileri bazı sağlık sorunları yaşayabilirler. Özellikle hane büyüklerinden biri rahatsızlanabilir.

Falda asker botu görmek; bazı fal yorumcuları tarafından aile bireylerinin sizden gizli iş çevirdiğine veya sizden bir şeyler saklamak zorunda kaldıklarına yönelik yorumlanabilir. Bu gizli tutulan şey sizi üzebilir. Falda asker sembolü, dostlarınızın size ihtiyacı olduğu manasına da gelebilir. Onlara karşı daha iyi bit tutumda bulunmalı ve zor bir zaman geçiren dostunuza yardım eli uzatmalısınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı