Kahve Falında Askı Görmek

Kahve Falında Askı Görmek
30 Mart 2017 tarihinde eklendi, 3.620 kez okundu.

Kahve falında askı görmek genellikle kişinin aile hayatına işaret eder. Ailede oluşan bazı düzensizlik ve kargaşaların yakın zamanda son bulup her şeyin yoluna gireceğine yorumlanır. Eğer kişi evli değil ise yakın zamanda çok güzel bir kısmet ile karşılaşabilir ve kısa bir zaman sonra evlilikle ilgili adım atabilir. Eğer fala bakılan kişinin sevgilisi varsa aşk hayatında son derece mutlu ve huzurlu günlerin yaklaştığı anlamına gelir. Falda askı sembolü genellikle olumlu olayların işaretidir.

Falda Askı veya Askılık Görmek

Kahve falında askı görmek kişinin hayatında atacağı olumlu ve güzel adımları simgeler. Okul ya da iş hayatında kısa zaman içerisinde hayırlı gelişmelerin olacağına, kişinin kısa zamanda hedeflerine ulaşacağına yorumlanır. Mesleğindeki makamında yükselmek için çaba harcayan kişi emeklerinin karşılığını kısa süre sonra alacaktır. Falda askılık görmek ise kişinin hayatında çektiği tüm sıkıntıların son bulacağına ve yeni şans kapılarının açılacağına hayatındaki bu yepyeni değişikliklerin kişiyi son derce mutlu edeceğine tabir edilir. Aynı zamanda sevilen bir kişiden alınacak oldukça sevindirici bir haberi çağrıştırır.

Rüyada Elbise Askısı Görmek

Kahve Falında Askı Görmek evliliği çağrıştırır. Kişinin evliliğindeki sorunlar yakın zamanda son bulacaktır. Evli değil ise evlenecektir. Eğer evlenme çağında çocuğu var ise evlenecektir. Aynı zamanda uzak yerden gelecek yatılı misafire ve sevilen insanlarla güzel ve hayırlı bir olay için bir araya gelineceği anlamına gelir. Askı nasıl görülürse görülsün kötü ve olumsuz tüm olayların artık biteceği manasını taşır. Kişi için şans ve kısmetli günler yaklaşmıştır. Son derece güzel ve uğurlu bir semboldür. Ev, aile, iş ve okul yaşamı ne olursa olsun yepyeni bir düzene girecek ve kişi için hayırlı gelişmeler yaşanacaktır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı