Kahve Falında Aslan Görmek

Kahve Falında Aslan Görmek
16 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 48.320 kez okundu.

Kahve falında aslan görmek

Kahve falında aslan görmek; mücadeleci bir ruha sahip olduğunuzu temsil eder. Güçlü bir karakterinizin olması nedeniyle her türlü zararı çabuk atlatıyorsunuz. Ancak bazı zamanlar sert mizacınız yeni tanıyan insanların sizden çekinmesine ve yanınıza yaklaşmamasına neden olabiliyor. Ailenizi ve dostlarınızı korumayı seviyorsunuz. Sizlerin bu kadar korumacı bir içgüdüye sahip olması sebebiyle, yakınlarınız yanınızda kendilerini güven içerisinde hissediyorlar. Falda aslan görmek, bazı yorumcular tarafından falına bakılan kişinin herkesi ilk başlarda düşman bellediğine ve arkadaşlık kurmakta zorluk çektiğine yorumlanır. İlk kez tanıştığınız insanlara güven duymamanız ve onlardan zarar gelecekmiş hissine kapılmanız, çevrenizde az ve öz insan olmasını sağlıyor.

Kahve fincanında aslan şekli çıkması, dürüst ve karakter sahibi bir insan ile tanışacağınıza yorumlanır. Bazı alimler tarafından bu şekil, özveride bulunanın her zaman kendiniz olmanız nedeniyle, mağdur tarafın da sürekli siz olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Sürekli çevrenizi düşünmek yerine biraz da kendinizi düşünmeniz gerekir.

Falda görülen aslan sembolü, ailenizi sevdiğinizi ve ailenizin iyiliği adına ilerleyen günlerde önemli bir karar alacağınızı gösterir. Fincanda yer alan diğer şekilleri de hesaba katarak, yepyeni yorumlar ortaya çıkabilmektedir. Kahve falında dişi aslan görmek, bir kadın tarafından mağlubiyete uğrayacağınızın habercisidir. Çalışma arkadaşlarınızdan bir kadın sizinle rekabet ediyor. Bu durumu göz ardı ederseniz, kazanan bu kadın olacak.

Kahve falında aslan kafası görmek

Kahve falında aslan kafası görmek, becerikli bir insan olduğunuzu gösterir. Bu nedenle, bir süre hiç para sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Maddi açıdan desteğe ihtiyacınız kalmayacak. Kahve falında aslan başı görmek, evli erkekler için iyi bir aile reisi olduğunu simgeler. Ailenize düşkün biri olmanız, çevreniz tarafından takdir topladığınız bir davranış olacak. Kahve falında aslan pençesi görmek ise, tuttuğunu koparan bir insana işaret eder. Bu kişi size ait bir şeye göz koymuş olabilir. Bu istediğini sizden alabilmek adına her yolu deneyebilir. Çok dikkatli olun.

Kahve falında aslan ne demek?”

Kahve falında aslan ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, lider konumuna yükselebilirler. Çalışanlar için yönetici konumuna yükselmesi veya bir proje lideri olabilmesi an meselesidir. Falda aslan sürüsü çıkması, lider bir ruha yorumlanır. Kahve falında aslan yavrusu anlamı ise, tutamayacağınız sözleri vermemeniz yönünde uyarıdır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git