Kahve Falında Ay Yıldız Görmek

Kahve Falında Ay Yıldız Görmek
16 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 26.751 kez okundu.

Kahve falında ay yıldız görmek, bu sembollerin bir arada olmasına bağlı olarak elde edilecek zafer ve başarıyı simgeler. Mevki ve makam yükselişi olabilir ya da kendi işini yapan kişiler verimli bir döneme girebilirler. Şans sizlerden yana olacak ve etkilerini kısa sürede göreceksiniz. Falda ay yıldız görmek, davası olan kişilerin kendi lehine sonuç alacaklarına ve bazı sorunlar yaşan fal sahiplerinin artık rahatlayacaklarını gösterir.

falda ay yildiz gormekKahve fincanında ay yıldız şekli çıkması, şan ve şöhret anlamının yanı sıra; sefa içerisinde yaşamak olarak da değerlendirilir. Neşeniz hiç eksik olmayacak ve şu günlerde elinizi attığınız her işte yükselişe geçeceksiniz. Kahve tabağında ay yıldız figürlerinin anlamı, yakın eş dost ve akrabalarla sorunlarınızın biteceğine ve dargınlığınız olan biriyle yeniden arkadaş olacağınıza yorumlanır. Dostluğunuzu kaldığınız yerden devam ettireceksiniz ve eski defterleri kapatacaksınız. Kahve falında ay yıldızlı bayrak görmek; memleket özleminin biteceğine, aile ziyareti yapacağınıza veya bir süre memleketinizden uzak kalacağınıza yorumlanmaktadır.

Falda görülen ay yıldız sembolü, okul hayatı devam edenler için iyi bir yerde iş bulmak ve başarılarını herkese kanıtlamak şekillerinde yorumlanır. Geleceğiniz çok parlak olacak ve ailenizi de rahat ettireceksiniz. Kahve falında ay ve yıldız işaretleri, bazı fal yorumcuları tarafından başka bir ülkede yaşayan tanıdıklarınızla bir araya gelmeniz veya uzakta yaşayan dostlarınızı ziyaret etmek olarak yorumlanır. Başka bir ülkede yaşayan fal sahiplerinin gurbet hasretleri bitecek. Memleketlerini ziyaret etme fırsatı elde edecekler.

Kahve falında ay yıldız ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, servetlerini arttıracaklar. Hükümet işleriniz sorunsuz tamamlanacak. Alın teri ile kazandığınız her kuruş sizlere bereket getirecek. Yatırım sayısını arttırabilir ve yeni mal varlıkları alabilirsiniz. Kamuda çalışıyorsanız, yakında terfi almak veya tayin gibi müjdeli bir haber gelebilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git