Kahve Falında Ayı Görmek

Kahve Falında Ayı Görmek
3 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 40.667 kez okundu.

Kahve falında ayı görmek; etrafınızda dolaşan kötü niyetli bir insana yorumlanır. Size üstün gelmek için çaba gösteren biri var. Üzerinizde üstünlük sağlamak isteyen kişi çalıştığınız ofis ya da iş yerinden olabilir. Bu kişi sizin çok üstünüze gelebilir. Falda ayı görmek, sizi düşman belleyen bir insana işaret eder. Bu kişi size zarar verici bir takım hareketlerde bulunabilir.

falda ayi gormekKahve fincanında ayı anlamı, fal sahibine oynanacak kötü bir oyuna delalettir. Bu kişi bir kadın olabilir. Gelecek günlerde tanışacağınız bir kadın, size hile yaparak aldatmaya çalışabilir. Gözünüzü dört açın.

Kahve falında ayı pençesi görmek, bir kişinin emri altına girmeye ve o kişinin size çok kötü davranacağına işaret eder. Hiç hak etmediğiniz sözler işitebilirsiniz. Kahve falında ayı kafası sembolü ise, hayatınıza girecek çirkef bir kadına yorumlanır. Bu kadın sizlere uğursuzluk getirebilir. Kahve falında boz ayı görmek de neredeyse aynı olumsuz anlamlar taşır.

Kahve falında ayı ne demek?” diye merak edenler, ne iş hayatından ne de yeni tanışacakları insanların eline hiçbir şekilde koz vermemeliler. Hayatlarının bu döneminde yeni tanıştıkları insanlara karşı hemen güvenmemeli, daha az taviz vermeliler. Çünkü bu kişiler size gerçek yüzlerini göstermiyor olabilirler. Kahve falında beyaz ayı görmek ise, ilişkisi olanların sevgilileri veya eşleri ile aralarında soğuk rüzgarlar esmesine yorumlanır. Kahve falında oyuncak ayı şekli de ufak bir tehlikeyi simgeler. Eğer fincanda çıkan ayının dişleri de belirgin ise, fal sahibinin tuttuğu dilek gerçek olacaktır. Kahve falında ayı yavrusu çıkanlar, düşmanlarını görmezden gelmek yerine onlara karşı daha tedbirli olmalılar.

 

Kahve fincanında ayı sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında orangutan görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Ayı Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Eda dedi ki:

    Falda ayının resmini çeken bir adam varsa ne oluyor?

Sayfa başına git
Maaş uzmanı