Kahve Falında Ayna Görmek

Kahve Falında Ayna Görmek
1 Mart 2017 tarihinde eklendi, 2.912 kez okundu.

Kahve Falında Ayna Görmek

Hayatınızda gelişme ve hareketlenme söz konusu olduğuna işaret eder. Bu süreci iyi değerlendirmeli ve bu falın kahvenizde görünmesini kesinlikle gözardı etmemelisiniz. Bu anlamda kahve falınızda ayna gördüyseniz çoğunlukla hayatınızın bundan sonraki sürecinde olumlu gelişmelere hazırlıklı olmanız anlamında yorumlanmaktadır. Bu gelişmelerin neler olduğuna göz atacak olursak, eğer kahve falınızda ayna çıktıysa bu durumda eğer bekarsanız evlilik sürecine, eğer evliyseniz çocuk sahibi olma yolunda önemli gelişmelerin yaşanacağına işarettir. Bu gelişmelere hazırlıklı olmalı be bir an önce tedbir anlamında çalışmalara başlamalısınız.

Uzunca bir yolculuk sizi bekliyor olabilir

Yani, hayatınızda meydana gelecek hareketli süreç, eğer sporcuysanız bir yarış ve antrenman süreci olarak ta değerlendirilebilir. Bu kapsamda hazırlanacağınız bir turnuva süreci varsa ve eğer sportif anlamda çalışmalar yürütüyorsanız bu turnuvanın neticelenmesine kadar hareketli ve yoğun geçeceğine de işaret olabilir. Falda ayna görmek bu gelişmelerden önce olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de sevdikleriniz ve çevrenizce ilgi odağı olacağınız ve kalp güzelliğinin, yüzünüze vurması anlamına gelmektedir. Eğer kahve falında ayna çıktıysa, bu uzunca bir yolculuğa da işaret ediyor olabilir. Yani önümüzdeki süreçte bir yolculuğa çıkmanız söz konusu olabilir. Bu gelişme sosyal anlamında da olumlu olarak yorumlanmaktadır. Bu anlamda yeni kişilerle tanışacak, yeni arkadaşlıklar kuracak ve bu anlamda yeni bilgilere sahip olacaksınız.

Hayran kitleniz artabilir

Kahve Falında ayna görmek her zaman olumlu anlamda gelişmelere yönelik yorumlanmamaktadır. Bu kapsamda bazı durumlarda üzücü haberlerin de size ulaşabileceği ifade edilmektedir. Bu anlık gelişmelere göre değişiklik gösterebilir. Bunun haricinde eğer kahve falınızda ayna gördüyseniz, önümüzdeki kısa süre zarfında tanınan bir kişilik olabilirsiniz. Birçok kitle tarafından size hayranlık beslenmesi söz konusu olabilir. Sanatsal yönde eğer bir eğiliminiz söz konusuysa, kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Bu anlamda birkaç durum üzerinden de değerlendirme yapmamız gerekirse, hastalığa şifa, rahatsızlık, nişan, galibiyet, seyahat ve paranın da sembolüdür. Bu anlamda hayranlarınız artacağı için kişisel bakımınıza da özen gösterebilirsiniz. Kadınlar tarak, ruj, pudra, pantolon, bluz ve benzeri kişisel bakım ve elbise anlamında yeni eşyalar tercih edebilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git