Kahve Falında Balık Görmek

Kahve Falında Balık Görmek
16 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 53.134 kez okundu.

Kahve falında balık görmek;

Büyük bir kısmetin kapınızda olduğunu gösterir. Öyle bir dönem sizleri bekliyor ki, sofranızdaki bolluk ve bereket her geçen gün artacak ve refaha erişeceksiniz. Fincan içerisinde beliren balık işareti daima büyük bir kısmet olarak değerlendirilir. Güzel bir anlamı olan balık figürü, aynı zamanda falına bakılan kişinin hayatına yönelik yorumlanmalıdır. Tabi, balığın yanında yer alan şekilleri de hesaba katarsanız, daha detaylı yorum yapabilirsiniz. Falda balık görmek, fal sahibinin yüzünde gülümsemeye neden olacak birbirinden pozitif anlamlar taşır. Bu balığın fincandaki konumu kadar, boyutuna da yorum yaparken dikkat edin.

falda balik gormekKahve fincanında balık şekli çıkması, bekar kimseler için çok hayırlı bir kısmetin karşılarına çıkması olarak yorumlanırken; evli kimseler için de aile içi mutluluk olarak değerlendirilir. Kahve tabağında balık çıkarsa, hane içerisinde birinin sizleri koruyup destek olacağını gösterir. Bu kişi sizin zor günlerinizi atlatmanıza yardımcı olacak ve desteğini esirgemeyecek. Kahve falında balığın anlamı, bazı fal yorumcuları tarafından büyük bir dileğinizin gerçekleştiğine şahit olacağınıza yorumlanır.

Falda görülen balık sembolü

Genelde bolluk, bereket, zenginlik, murada erme, kısmet, şans ve sürprizleri ima eder. Aynı anda hem iş hayatında, hem de özel hayatınızda güzel olaylar olacak. Fal bakmayı bilmeyen kişiler bile fincanlarında bu şekil çıktığı zaman kolayca yorumunu yapabilmektedirler. Kısmet kelimesiyle eşleyen balık şekli, bekar kimselerin falında çıkınca zengin biriyle evleneceklerine yorumlanır. Kahve falında büyük balık görülürse, büyük bir hediye alabilir ya da mülk yatırımı yapabilirsiniz. Kahve falında küçük balık çıkarsa, ufak tefek sürprizlere hazırlıklı olun.

Kahve falında balık kılçığı çıkarsa, bir işiniz hallolacak ama bazı aksiliklerle baş etmek zorunda kalacaksınız. Balık kılçığı, başarıya ulaşmada önünüze çıkacak engelleri simgeler. Kahve falında balık kuyruğu görmek, kısmetinizi yakalamanıza çok az zaman kaldığını gösterir. Fincanınızı kapatırken tuttuğunuz dilek tez zamanda gerçekleşecek. Gönlünüzü ferah tutabilirsiniz. Kahve falında balık gözü görmek, sakin göründüğü kadar uyanık bir insanı simgeler. Açık gözlü ve detaycı biriyseniz, önünüze çıkan fırsat size yeni kazanç kapıları açacak. Kahve falında balık kafası görmek, üzüntü ve kederin peşiniz bırakmayacağını simgeler. Kahve falında kafasız balık veya kafası kopmuş balık figürleri, işverenlerinizle aranızda bir sürtüşme olacağına, işsizlik veya iş değiştirme konularının söz konusu olacağına delalettir. Kahve falında balık adam çıkarsa, yeni iş planları olanlar enine boyuna düşünsünler. Yatırım projelerinizi yapmadan önce çok emin olun.

Kahve falında balık ve kalp görmek;

Sizleri düşünen ve aklından geçiren bir insanı simgeler. Biri sizlerden çok etkileniyor ve yakında kalbini açacak. Ani bir evlilik kararı alabilirsiniz. Kahve falında balık ve timsah görmek, tehlikeli bir sürecin yaklaştığına yorumlanır. İş hayatında maddi açıdan bazı tehlikeler atlatabilirsiniz. Dolandırılmaya karşı dikkatli olun. Kahve falında balık ve at görmek, çok varlıklı bir insanla dünya evine girmek şeklinde yorumlanır. Şan şöhret sahibi biriyle evlenebilirsiniz. Kahve falında balık ve yılan görülürse, dost ve düşmanlarınızı daha iyi ayırt edin. Fincanınızda birden fazla balık çıkarsa, balık sayısı kadar kısmetiniz var demektir.

Kahve falında balık ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız,  herhangi bir uzmanlık alanlarında ciddi başarılar elde edecekler. Birikimleriniz arttıkça hayat standardınız yükselecek. Kazandığınız para son kuruşuna kadar bereket getirecek. Maddi konularda endişeye kapılmanıza gerek yok.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Balık Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. ecem dedi ki:

    Falimda fincanin tam ortasında kocaman bir balık ve hemen yanında bir Hilâl çıktı. Biraz üstünde üç dört tane yol vardı bu yolların birinin başında bir kadın bir diğer yoldan kadının olduğu yola doğru balık gibi gelen bir adam ve kadın ve adamın tam ortasında üç yapraklı bir yonca vardı. Ne anlama geliyor acaba yorumlarsaniz çok sevinirim.

Sayfa başına git