Kahve Falında Balina Görmek

Kahve Falında Balina Görmek
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 20.424 kez okundu.

Kahve falında balina görmek; fincanda çıkan diğer balık türleri gibi nasibinizin artacağına yorumlanır. Kısmetiniz açılacak ve sofranıza bolluk gelecek. Bekar kimseler yıldırım nikahı kıyabilirler. Evlilik ve nişan gibi konular çok acil gerçekleşecek. Hayatınızın aşkını bulur bulmaz nikah masasına oturacaksınız. Falda balina görmek, bu balığın büyük olması sebebiyle zengin bir kısmet olarak da değerlendirilir. Varlıklı, hali vakti yerinde bir insanla izdivaç kurabilirsiniz.

falda balina gormekKahve fincanında balina şekli çıkması, pozitif olayları çağrıştırır. Evli kimseler eşleriyle beraber birlik olarak beraber güzel kazançlar elde edecekler. İstedikleri ev veya araba gibi mal varlıklarına kısa bir müddette sahip olacaklar. Kahve tabağında balina çıkarsa, bu sefer de hane içerisinden birinin ani evlilik haberini alacağınıza yorumlanır. Hiç beklenmedik güzel olaylara karşı hazırlıklı olun. Hane içerisinde evde kalan ve kısmeti kapalı olan kimselerin düğümlenen kısmeti çözülecek. Hayırlı ve zengin bir insanla dünya evine girecekler. Kahve falında balina yavrusu görmek, eve girecek eşya olarak değerlendirilir. Evinizin eksiklerini tamamlamak için gerekli toplu paraya sahip olacaksınız.

Falda görülen balina sembolü, tam anlamı ile pozitif ve güzel manalar taşımaktadır. Hiç ummadığınız ve paraya sıkıştığınız bir anda elinize yüklü miktarda para geçebilir. Borcu olanlar sizlere geri ödeme yapacak. Bir yerden beklenen para varsa, tez zamanda elinize geçecek. Kahve falında balina kuyruğu görmek, bolluk ve bereketi simgeler. Balık kuyruğu genelde zorlukları aşmak ve sıkıntılardan sıyrılmak manalarını taşır. Kahve falında büyük balina görmek, büyük bir mal mülk alınması olarak değerlendirilir. Arsa, ev, araba gibi mal varlıkları almak için önünüze çıkacak fırsatları değerlendireceksiniz. Yine dükkan açmak ve yeni bir iş kurmak isteyenlerin bu dilekleri gerçek olacak.

Kahve falında balina ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, iş ve aşk konularında gönüllerinin istediği gibi gelişmelere şahit olacaklar. Evli ve çocuk isteyen kimselerin bu dilekleri tez zamanda gerçekleşecek. Hayırlı bir eş için dua edenlerin duaları kabul olacak. Kısacası muradınıza ereceksiniz. Kahve falında köpek balığı görülmesinin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız, kahve falı sözlüğümüzde bulabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı