Kahve Falında Balon Görmek

Kahve Falında Balon Görmek
18 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 6.416 kez okundu.

Kahve falında balon görmek, geçici hevese sahip olduğunuzu gösterir. İstekleriniz gerçekleştikten bir müddet sonra sıkılıyor ve farklı şeyler istemeye devam ediyorsunuz. Aşk hayatınızda da aynı durum söz konusu olacak. Ayran gönüllü olmanız sebebi ile aşk ve sevgi konularında pek de ciddi olamıyorsunuz. Falda balon görmek, elinize geçen fırsatları kaçırmamanız için onlara sımsıkı sarılmanız konusunda sizleri uyarmaktadır.

falda balon gormekKahve fincanında balon anlamı, falı yorumlayan kişilere göre farklılık gösterir. Bazı yorumculara göre, balon şekli gerçek olmayan söylentilere yorumlanır. Balon gerçek hayatta da çabucak şişirilerek, hemen patlayan bir şey olduğundan, kulağınıza gelecek haberlerin yalan olduğunu öğreneceksiniz. Hatta sizler hakkında yalan yanlış söylentiler etrafta dolaşmaya başlayabilir.

Falda görülen balon sembolü, duyacağınız dedikodulara kulak asmamanız yönünde uyarıdır. Gelecek günlerde her denilen söze inanmamaya gayret edin. Kahve falında uçan balon görmek, hayallerinize erişemeyeceğinizi gösterir. Hiç planda olmayan daha farklı gelişmeler olacak. Hayallerinizin dışında bir hayata sahip olacaksınız. Kahve falında baloncuklar görmek, ufak tefek sıkıntıların olacağına yorumlanabilir. Kahve falında balon balığı görmek ise, iş hayatında bazı tekliflere açık olacağınızı gösterir. Fırsatlar sizlerin önüne serilecek. Ailevi ve aşk durumları nedeniyle bu fırsatları değerlendirmekte ikilem yaşayacaksınız.

Kahve falında balon ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, manevi duygularını güçlendirerek ufak sorunlardan neredeyse hiç etkilenmeyecekler. Evli kimseler, eşleri ile aralarındaki sorunlara kimseyi dahil etmemeye özen göstermeliler.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı