Kahve Falında Balta Görmek

Kahve Falında Balta Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.844 kez okundu.

Kahve falında balta görmek; fal sahibi için pek de hayırlı bir sembol değildir. İş hayatında terslikler yaşanabilir ve işinizden olabilirsiniz. Bu durum da maddi sıkıntıları beraberinde getirecektir. İş yerinde bir kişi ile tartışmaya girebilirsiniz. Falda balta görmek; ticaret hayatında ortaya çıkacak sorunlara, para kaybına, kariyerde düşüşe yorumlanmaktadır.

falda balta gormekKahve fincanında balta çıkması, fal sahibini huzursuz günlerin beklediğine yorumlanır. İlişkinizde yolunda gitmeyen bir şeyler olabilir. Karşı taraf sizi üzecek bazı şeyler yapabilir. Hatta ayrılık ve ihanet söz konusu olabilir.

Kahve falında balta anlamı; bazı fal yorumcuları tarafından olumlu şekillerde yorumlanır. Falda balta sembolünün yanındaki diğer şekillere de bakarak, bu figürü farklı manalarda yorumlayabilirsiniz. Fal sahibi iş yerinde terfi alabilir. Maaşına zam yapılabilir ya da daha iyi bir yerde çalışmaya başlayabilir. İş yeri sahibi iseniz, para akışı hızlanacaktır. İşletmenizi büyütebilirsiniz. Kahve falında elinde balta tutan adam görmek ise; zorlukların üstesinden geleceğinize, sizi hiçbir şeyin yıldıramayacağına işaret eder. Eğer daha gayretli olursanız, ödülünüzü alacaksınız. Bir mal ya da mülk satışı yapabilirsiniz. Yine satmak istediğiniz bir gayrimenkul iyi fiyata gidecektir. Bu da sizin içinize su serpecektir. Falda balta sembolü bazen de çok cesur bir hareket yapacağınıza yorumlanır. Çevreniz tarafından kahraman ilan edilebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git