Kahve Falında Başak Görmek

Kahve Falında Başak Görmek
3 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.483 kez okundu.

Kahve falında başak görmek; emek edip çaba gösterdiğiniz bir konuda ödüllerinizi toplamaya başlayacağınızı simgeler. Adeta hayatınızın hasat dönemini yaşayacak ve gayret ettiklerinin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Falda başak görmek, eve bolluk gelmesi ve sofra bereketinizin artarak ev içi huzurun yükselişe geçmesine yorumlanmaktadır. Fal sahibi gönülden istediği bir şeye sahip olacaktır.

falda basak gormekKahve fincanında başak şekli çıkması, iç huzurunuzun artmasıyla beraber parasal konularda da başarının sizler için kaçınılmaz olacağına yorumlanır. Emeklerinizin karşılığını almaya başlamanız doğru yolda olduğunuzu anlamanızı sağlayacak ve helal kazanç elde edeceksiniz. Kahve tabağında başağın anlamı, hane içerisinde bolluk ve bereketin hakim olmasıdır. Aileden biri geçim sıkıntısını geride bırakarak para kazancını arttıracak.

Falda görülen başak sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından iş hayatında hak ettiğiniz konuma tez zamanda ulaşacağınıza yorumlanır. Her alanda mutluluk kapınızı çalacak ve şu günlerde yüzünüzde gülümseme hiç eksik olmayacak. Kahve falında buğday başağı görmek, bazen de aklınızda soru işareti bırakan konuların netlik kazanması olarak yorumlanır. Bu sayede gelecek planlarınıza daha sıkı sarılacaksınız. Kahve falında başak tanesi görmek, eşi veya sevgiliyi simgeler. Sevdiğiniz insan sizden ilgi bekliyor olabilir. Ona karşı daha fazla sevgi ve şefkat göstermenize ihtiyacı var. Gönlünüz boşsa, bu sefer de sizle bir gelecek hayali kuran insanı simgeler. Başak tanesi fincanın ortasında çıkarsa, sizden çok hoşlanan biri var ve bu kişi size karşı olan duygularına karşılık bulamamaktan korkuyor. Onun size karşı olan ilgisine yanıt vermenizi bekliyor.

Kahve falında başak ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, maddi ve manevi yönden eksikliklerini tamamlayacaklar. Kazandığınız her kuruş size bereket sağlayacak. Okul hayatınız devam ediyorsa, derslerinizde başarınız artacak. Hem iş, hem de okul hayatında emekleriniz boşa gitmeyecek ve hak edilen başarı elde edilecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git