Kahve Falında Baston Görmek

Kahve Falında Baston Görmek
4 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.178 kez okundu.

Kahve falında baston görmek; güler yüzlü, arkadaş canlısı ve herkese karşı güzel niyetler besleyen bir karaktere sahip olduğunuzun göstergesidir. Falına bakılan kişi tüm bu iyi özellikleri kendisinde barındırdığı için, mutluluğu yakalaması çok da uzak değildir. Sizin bu iyi tutumlarınız, etrafınızda sevilen ve övgü gören biri haline gelmenizi sağlarken, bazı kazanç kapılarını da aralayacaktır. Falda baston görmek, bir dost ya da akrabadan destek almaya da yorumlanır.

falda baston gormekKahve fincanında baston anlamı, fal sahibini harika bir geleceğin beklediğinin habercisidir. Hayallerinizde şekillenen o mutlu mesut geleceğe kavuşacaksınız. Başarı merdivenlerini tırmanmada bir kişiden yardım alacaksınız.

Kahve falında bastonlu adam görmek, sağlık konularında ya da maddi anlamda sıkıntılar yaşayan bireylerin bir kurum veya kişiden yardım alacağına yorumlanır. Kendi işinin patronu olan fal sahipleri ise yatırım desteği ya da meslek tüyoları alabilirler. Kahve falında bastonlu kadın görmek, annenizin size ihtiyaç duyduğu ve özlediği manasına gelir.  Kahve falında bastonlu dede görmek, er ya da geç bir kişiden beklediğiniz yardımın yakında geleceğine yorumlanır. Sizi destekleyen insanlara karşı her zaman mütevazi olmanız konusunda bir uyarı manası da taşır. Kahve fincanı ya da tabağında baston ve insan sembollerinin yan yana çıkması, genellikle size el uzatacak ve zor zamanınızda yanınızda olacak kişiye işaret eder.

“Kahve falında baston ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, iş arkadaşlarını ve yakın arkadaşlarını ihmal etmemeliler. Sizi sevenlere karşı anlayışlı olmanız, size ileride kazanç sağlayacaktır. Kahve falında asa görmek de baston ile benzer şekillerde yorumlanır. Ancak asa sembolü tanımadığınız biri tarafından yardım alacağınıza haberdar eder.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git