Kahve Falında Baykuş Görmek

Kahve Falında Baykuş Görmek
30 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 18.021 kez okundu.

Kahve falında baykuş görmek; bu hayvanın soğukkanlı olmasından dolayı genel olarak kötü olaylara ve bazı olumsuzluklara yorumlanır. “Gamlı baykuş” tabiri kahve falında da geçerlidir. Yine de kahve fincanının içerisindeki diğer şekillere bakılarak daha pozitif ve iyi anlamlar çıkartılabilir. Falda baykuş görmek; kahrolacağınız bir haber işitmeye hazırlıklı olmanız gerektiği manasına gelir.

falda baykus gormekKahve falında baykuşun anlamı; önünüzdeki günlerde yakınlarınızdan alacağınız çok üzücü bir haber veya dedikoduya işaret eder. Fal sahibini sevmeyen ve kıskanan birileri, arkasından onun hakkında çok kötü sözler yayıyor olabilirler.

Fal yorumcularına göre; kahve fincanında baykuş çıkması, gam ve kedere yorumlanır. Tanıdığınız biri hakkında üzücü bir haber kulağınıza gelebilir. Aynı zamanda tanınan birini kaybetmeye de yorumlanır. Kahve falında baykuş gözü görmek; bir kişinin sizin her hareketinizi takip ettiği manasına gelir. Örneğin; iş yerinden biri her hamlenizi takip ediyor ve sizi kendine rakip olarak görerek, başınıza kötü şeyler gelmesini istiyor olabilir. Bu nedenle iş yerinde sizin hakkınızda yalan yanlış dedikodular yayabilir. Kahve falında baykuş kafası görmek ise; bir arkadaşınız ile yollarınızı tamamen ayıracağınıza yorumlanır. Bu dostunuz arkanızdan sizin kuyunuzu kazıyor olabilir.

Kahve falında baykuş ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, bu figürün olumsuz manalarına kulak vererek endişeye kapılmamalı ve karamsar olmamalılar. Tedirgin ve endişeli olmak yerine, daha güçlü ve temkinli olun. Sizi üzmek isteyenlere karşı önlem alın. Falında baykuş sembolü çıkan kimseler, tüm düşüncelerinde netlik kazanırlar ve doğru kararlar alırlarsa, tüm olumsuzluklara bir perde çekebilirler. Kararlarınızda aceleci olmamanızı sizlere öneririz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git