Kahve Falında Beşik Görmek

Kahve Falında Beşik Görmek
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.117 kez okundu.

Kahve falında beşik görmek; falına bakılan kişinin yakın çevresi ve kendisi için oldukça hayırlı bir semboldür. Aile fertleri ve kendiniz büyük mutluluklara şahit olacaksınız. Sağlık sorunları olan kimseler tez zamanda şifalarını bulacaklar ve sağlıklarına yeniden kavuşacaklar. Falda beşik görmek, falına bakılan kişinin genel bir anlamda rahatlayacağı ve dertlerini yavaş yavaş çözüme kavuşturacağı manasını taşır. Borcu olan kimseler, yakında tüm borçlarını kapatacak kazanca ulaşacaklar.

falda besik gormekKahve fincanında beşik çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından negatif şekilde yorumlansa da bu sembol aslında umut verici ifadeler taşır. Borçtan bir türlü kurtulamayan fal sahipleri, yakın zamanda tüm borçlarından arınarak yatırım yapma fırsatı bulacaklar. Kahve tabağında beşiğin anlamı, hane içerisinden borçlu olduğunuz insanlara karşı bu borcunuzu kapatacağınıza yorumlanmaktadır. Aynı zamanda hane içerisinden bebek sahibi olacak birinin haberini alabilirsiniz.

Kahve falında boş beşik görmek; negatif anlamlara gelir. Yeni iş projeleriniz sizleri hayal kırıklığına uğratacak ve üzerinizde bir uğursuzluk gezinecek. Bu dönemde yapacağınız her işte başarıyı yakalayamamanız ciddi anlamda sizleri etkileyecek. Kahve falında bebek beşiği görmek; evli çiftler için bebek sahibi olacaklarının müjdesini yakında alacaklarına yorumlanırken; bekâr kimseler için de hayırlı bir kısmetlerinin ufukta göründüğünü gösterir. Kahve falında beşikte bebek görmek, yine hayırlı bir evlat sahibi olmak ya da aileden birinin bebek sahibi olacağı haberini almak olarak yorumlanmaktadır. Uzun süredir bebek isteyen çiftler bu muratlarına erecekler. Kahve falında içinde bebek yatan beşik görmek, kimi zaman da sıkıntıların zamanla azalması olarak yorumlanır. Evlilik veya bebek müjdeleri gelebilir. Kahve falında beşik sallamak, uzun bir süredir istediğiniz bir işte çabalarınızın artacağına ve daha fazla gayret göstererek hedefinize ulaşacağınıza yorumlanır. Gelecek günlerde kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz ve umut vaat eden konularda önemli gelişmeler göstereceksiniz.

Kahve falında beşik ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, aşk hayatlarında mutlu olacakları güzel gelişmeler yaşayacaklar. Sabırlı olduğunuz müddetçe kazanan sizler olacaksınız. Düşmanınız varsa da sizlere zararı dokunamayacak. Uzun bir süre daha azimli, sabırlı ve dayanıklı bir insan olmaya devam ederek, aileniz ve kendiniz için büyük fedakârlıklarda bulunacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı