Kahve Falında Beyaz At Görmek

Kahve Falında Beyaz At Görmek
8 Aralık 2019 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında beyaz at görmek fal sahibinin falında görebileceği en iyi fallardan bir tanesidir. Fal sahibinin belki de çocukluktan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına ve bunun sayesinde hayatındaki en mutlu evrelerden birine gireceğine işaret etmektedir. Fal sahibi bu hayale kavuştuğu zaman bunu bir zamanlar imkansız olarak gördüğünü fakat bu hayalin gerçekleşmesinin de kendi elinde olan bir şey olduğunu anlamış olacaktır. Ayrıca fal sahibinin uzun bir süredir emek vermiş olduğu işlerin karşılığını kısa bir sürede alacağını da müjdelemektedir. Bunun yanı sıra fal sahibinin hayatının bu evresinden sonra da emek vermiş olduğu işlerden tıpkı bu emek vermiş olduğu iş gibi alnının akıyla çıkacağına da haber vermektedir.
Kahve falında beyaz at görmek ayrıca fal sahibinin sevdiği, değer vermiş olduğu bir insanla arasına kötü niyetli bir insan girmiş olduğunun da işaretidir. Fakat fal sahibi bu durumun kısa bir sürede farkına vararak bu yanlı kişiyi hayatından çıkaracak ve değer vermiş olduğu kişiyle aralarında olan bağ daha da güçlenerek devam edecektir. Fal sahibinin bu sıralar yakın bir arkadaşı ya da aile üyesiyle birlikte bir iş ortaklığına gireceğine ve bu ortaklıktan iki tarafın da kârlı bir şekilde kazanç elde edeceğine işaret eder. Tüm bunların yanı sıra kahve falında beyaz at görmek fal sahibinin çevresine onu kıskanan birçok kişinin olduğuna ve bu sıralar nazara dikkat etmesi gerektiğinin de habercisidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Beyaz At Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. MartinSay dedi ki:

    Kahve fal?nda yol gormek, seyahatin habercisidir. “Halamlarla tatile gidecegiz, acaba o mu?” gibi sorularla kars?lasmak an meselesidir.

Sayfa başına git