Kahve Falında Bıldırcın Görmek

Kahve Falında Bıldırcın Görmek
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.027 kez okundu.

Kahve falında bıldırcın görmek; güzel bir hayata sayfa açacağınıza yorumlanır. Bazı belirsiz konular artık netliğe kavuşacak ve yüzünüz yakında gülecek. Sofra rızkınız artacak ve ev içi bereketiniz daimi olacak. Falda bıldırcın görmek; kuşların genel olarak falda havadisi simgelemesinden dolayı duyulacak sevindirici habere yorumlanır. Bu haber çok önemli olmasa da keyfinizi yerine getirecek.

falda bildircin gormekKahve fincanında bıldırcın şekli çıkması, iş hayatında olan insanlar için maddi yönden ilerleme kaydedeceklerini simgeler. Başarılı olmanız sizi ilerlemenize teşvik edecek ve güven duyduğunuz konularda hüsrana uğramayacaksınız. Kahve tabağında bıldırcının anlamı, aile içi sağlık ve huzurun bir süre daha devam edeceğine yönelik yorumlanır. Sağlık sorunu olan fal sahipleri, hastalıkları konusunda önemli gelişmeler yaşayacaklar ve yeniden sıhhatlerine kavuşacaklar. Sağlığınız yönünde endişeleriniz bitecek.

Falda görülen bıldırcın sembolü, maddi açıdan yanlış kararlar almamaya dikkat etmeniz yönünde bir uyarıdır. Kazancınız azalmayacak. Ancak kazancınızı arttırmak için de şu anki çalışmalarınızı hızlandırmanız gerekecek. Kahve falında bıldırcın kuşu, tatlı muhabbet ve keyifli sohbet anlamını da taşır. Bıldırcın şeklinin yanında kalabalık da çıkarsa, gelecek günlerde sosyal ortamlara dahil olacağınıza ve hoş sohbetinizle insanları etkileyeceğinize yorumlanır. Kahve fincanında bıldırcınlar çıkması, helal para kazanmak için çaba harcayan fal sahibini simgeler. Bıldırcın sayısının falda fazla olması, kazanç kapılarının da bir sembolüdür.

Kahve falında bıldırcın ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, akıllarını kullandıkları her işte başarı merdivenlerini hızla çıkacaklar. Okul hayatınız devam ediyorsa, zekanızı kullanarak çok iyi yerlere geleceksiniz. İkili ilişkilerde aranan birisiniz ve dostlarınız hoş sohbetinize ihtiyaç duyacak. Temiz yürekli ve açık sözlü bir insan olmanız, dostlarınızın size karşı duyduğu güveni sağlamlaştıracak ve yeni dostluklarınızda iyi ahlak ve huyunuzla sevilen biri olacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git