Kahve Falında Bisiklet Görmek

Kahve Falında Bisiklet Görmek
19 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 8.721 kez okundu.

Kahve falında bisiklet görmek; uzun süredir aklınızda olan bir işi geç de olsa yapacağınıza yorumlanır. Bir konuda bekleyişiniz sürecek. Bir yerden beklenen haber elinize çok geç ulaşacak. İşlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Gecikme ve erteleme gibi durumların söz konusu olması sizi üzecek. Falda bisiklet görmek, geçmişte alınan kararlardan vazgeçmek ve geç kalmışlıklara yorumlanır. Şu günlerde önemli konuları ertelememeye çalışın. Yoksa pişmanlık söz konusu olacak.

falda bisiklet gormekKahve fincanında bisiklet şekli çıkması, başarıya geç ulaşmak ve yavaş ilerlemek anlamlarına gelebilmektedir. Maddi yönden bir başarıyı henüz yakalayamamış olmanız nedeniyle gerginlik her geçen gün artacak. “Geç olsun güç olmasın” diyen biriyseniz, bir süre daha isteklerinizin gerçek olmasını bekleyecek ve mücadele vereceksiniz. Kahve tabağında bisikletin anlamı, hane içerisinde birilerinin işlerinizi yavaşlattığı veya engel olduğuna yorumlanır. Bu kişi sizin kısa sürede başarıya ulaşmanızı istemiyor.

Falda bisiklet görmek, bazı uzman fal yorumcuları tarafından doğru yolda olduğunuza yorumlanır. Hedeflerinize ulaşmak için her ne kadar yolunuz çok olsa da, doğru yoldan sapmadığınız sürece sıkıntı yaşamayacaksınız. Kahve falında bisiklete binmek, sizin için önem arz eden bir şeyin artık bir şey ifade etmeyeceğine yorumlanır. Çok istediğiniz bir şey için fazla çaba göstermeniz sizi yıldırabilir. Fincan içerisinde görülen bisiklet sembolü aşk hayatına yorumlandığında, hoşlandığınız insanın sizi peşinde çok koşturacağına yorumlanır. Aşkın peşinde koşmaktan yorulabilirsiniz. Evli veya ilişkisi olan kimseler, sevdikleri insanın sürekli naz yapması nedeniyle ilişkilerini ağırdan almaya karar verecekler. Kahve falında bisiklet işareti, okul hayatı devam eden fal sahiplerinin durgun bir döneme gireceklerine yorumlanır.

Kahve falında bisiklet ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, planları dışında gelişen olaylar neticesinde işlerini aksatacaklar. Hiç planda olmayan bir takım sıkıntılar söz konusu olabilir. Şu günlerde hayatınızda hiçbir şeyi ertelemeyin. Zamanınızı çok iyi değerlendirmeye dikkat edin.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git