Kahve Falında Boğa Görmek

Kahve Falında Boğa Görmek
10 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 28.372 kez okundu.

Kahve falında boğa görmek; çoğunlukla cinsel hayatınızın canlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Boğa gerçek hayatta güç sembolü olarak kullanıldığından, fincandaki yorumu da gücü ve iktidarı simgeler. Şu günlerde aşırı hırs yapmanız, pek de yararınıza olmayacak. Gücünüzü ve enerjinizi faydalı şeylere harcamanız sizler için en hayırlısıdır. Falda boğa görmek, maddi açıdan güçlenmeye de yorumlanabilir. Maddi yükselişe geçmek, sizi daha güçlü hissettirecek. Ancak hal ve hareketlerinizin değişmesi, çevreniz tarafından itici bulunabilir.

falda boga gormekKahve fincanında boğa çıkması, aşk hayatınızın renkleneceğini gösterir. Kalbi boş olan fal sahipleri, yeni bir sevdaya tutulacak. Bazı yorumcular bu şekli, öfkeye yorumlarlar. Öfke sahibi biriyseniz, öfkenizi şu günlerde kontrol edin. Ani çıkışlar, geri dönüşü olmayan kalp kırgınlıklarını da beraberinde getirir.

Falda görülen boğa sembolü, evli ve bekar kimseler için farklı manalara gelir. Evli kişilerin kahve fincanında boğa şekli çıkması, evlat sahibi olacağınızı gösterir. Boğanın yanında insan silüeti de varsa, karı koca arasına girmek isteyen kimseyi işaret eder. Yuvanızı yıkmak isteyen bir kişiye dikkat edin. Bekar kimselerin falında boğa figürü çıkması, art niyetli bir insanla ilişkiye başlayacağınızın habercisidir. Bu kişi sizi sömürmek isteyebilir. Kahve falında kızgın boğa görülmesi, şu sıralar kimseyi öfkelendirmemeniz yönünde uyarıdır. Yeni düşmanlar kazanmamaya bilhassa dikkat edin.

Kahve falında boğa boynuzu görmek, size diş bileyen bir insana yorumlanır. Bu kişi sizin üzüldüğünüzü görmek için her yolu deneyecek. Tedbiri elden bırakmayın. Kahve falında boğa kafası görmek, yeni yatırım planlarının aklınızda şekilleneceğinin habercisidir. Yakında tesadüfen tanışacağınız bir insan, güç sahibi yapısı ile size kol kanat gerecek. İşlerinizin yoluna girmesinde yardımcı olacak. Kahve falında boğa güreşi çıkması, olaylı bir kavganın simgesidir.

Kahve falında boğa ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, her konuda aşırılıktan kaçınmalılar. Aşırı hırs ve istek size geri tepecektir. Birçok konuda ölçüyü kaçırmamaya özen gösterin. Kahve falında boğa yılanı anlamı ise, zenginliğin kapılarını aralayacağınızın göstergesidir. Zengin bir insan ile izdivaç kurabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı