Kahve Falında Boynu Bükük İnsan Görmek

Kahve Falında Boynu Bükük İnsan Görmek
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 6.475 kez okundu.

Kahve falında boynu bükük insan görmek; işleri başından aşkın, çok yoğun ve kederli bir insanı simgeler. İş hayatında aklınıza takılan bazı sorular var ve sıkıntılarınız her geçen gün artıyor. Maddi yönden yaşanan zorluklar sizleri daha da düşünceli hale getirecek. İş konsantrasyonunuz azalacak ve veriminiz düşecek. Falda boynu bükük biri görmek; bazı âlimler tarafından sosyal yönden yaşanan sıkıntıların sizlerde açtığı büyük yaraların etkilerinin hala devam etmesi şeklinde yorumlanır. Geçmişte kalan kötü anılar hala sizin peşinizi bırakmıyor ve bir süre daha bu kötü anılarla mücadele edeceksiniz.

falda boynu bukuk insan gormekKahve falında boynu bükük erkek görmek; aile reisinin maddi ve manevi açıdan en zor günlerini geçirdiğine veya borçlarıyla mücadele ettiğine yorumlanmaktadır. Ailenizden bir erkek destek görecek. Kahve falında boynu bükük kadın görmek; aile büyüklerinden bir kadının sizden haber beklediğini gösterir. Sizlerin desteğini veya arayıp hatırını sormanızı bekliyor olabilir. Kahve falında boynu bükük gül görmek, yüzü gülmeyen bir kadını simgeler. Falına bakılan kişi kadınsa, aile içi yaşanacak zorluklar en çok onu etkileyecek. Kahve falında boynu bükük lale görmek, narin yapılı ve kırılgan bir insanı simgeler. Falına bakılan kişinin en ufak konuda bile kırılgan olup alınması, tartışmalara yol açacak.

Kahve falında boynu bükük insan ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, yardıma ihtiyaç duyacakları günler geçirebilirler. Maddi ve manevi yönden destek verecek birilerini arayabilirsiniz. Aile fertleri size sırtını çevirebilir ve kendi başınıza hayat mücadelesi etmek zorunda kalabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git