Kahve Falında C Harfi Görmek

Kahve Falında C Harfi Görmek
20 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 15.070 kez okundu.

FALDA C HARFİ GÖRMEK

Kahve falında C harfi görmek; fal sahibini memnun edecek olayların vuku bulacağına yorumlanır. Fincanın içerisinde çıkan C şeklinin yönü ve konumu bu fal yorumunun farklı manalar taşımasına neden olur. Özellikle fincan ve kahve tabağındaki anlamları çok farklıdır. Falda C harfi görmek, genel olarak olumlu gelişmelerin ve mutlu edici olayların habercisi olarak yorumlanır.

FALDA C HARFİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

falda c harfi gormekKahve fincanında C harfi çıkması, isminin baş harfinde yahut isminin içerisinde C harfi geçen bir kimse ile tanışmaya delalettir. Bekar ve ilişkisi olmayan kişiler, isminde C harfi bulunan biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirler.

Kahve fincanının tam ortasında çıkan ters C harfi, yarım ay sembolüne de benzetilebilir. Fincanın ortasındaki bu harf, bekar kimselere talip çıkacağı manasına gelir. Sizinle tanışmak için can atan birinin varlığına işaret eder. Kahve fincanının kenarlarına doğru C harfi çıkması, isminde C harfi geçen bir kimseden alacağınız mutluluk verici olayın habercisidir. Kahve tabağı içerisinde çıkan C harfi ise, hane içerisinde isminde C harfi olan bir akrabanızdan önemli bir haber almaya yorumlanır. Bu kişiden gelen haber sizleri de yakından ilgilendirmektedir.

Kahve Falında C Harfi Görmek

Kahve falında C harfi ne demek?” diye merak eden fal sahipleri, bu harfin yanında şekillenen sembollerle birlikte daha farklı yorumlar çıkarabilirler. Telvelerden oluşan C harfinin yanında herhangi bir sembol yoksa, bu durum maddi kayba işaret eder.

Kahve falında harf gören ziyaretçilerimiz C harfi görenler veya yarım ay figürü veya sembolu gören ziyaretçilerimiz kahve falında A harfi görmek başlıklı makalemizi okumayı tercih ediyorlar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git