Kahve Falında Çadır Görmek

Kahve Falında Çadır Görmek
9 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 10.458 kez okundu.

Kahve falında çadır görmek; sizleri huzursuz eden bir konunun nihayetinde çözüme kavuşacağına yorumlanır. Mahkemesi olanlar, sınav sonuçlarını bekleyenler, yeni yatırım yapanlar veya buna benzer önemli yerlerden haber alacak olanlar; güzel gelişmelere şahit olacaklar. Elinizi kolunuzu bağlayan bir konu varsa, endişelerinizi azaltabilirsiniz. Sizi tedirgin eden bu konu olumlu şekilde sonuçlanacaktır. Falda çadır görmek, bazı yorumcular tarafından sevgiye ihtiyaç duyan bir kişi olarak adlandırılır.

falda cadir gormekKahve fincanında çadır çıkması, genelde sabretmenin fal sahibine gerçekten de fayda sağlayacağı yönünde bir uyarı manası taşır. Sizi geren konularda bir süre daha sabırlı olursanız, böyle yaparak ne kadar iyi ettiğinizi göreceksiniz. Aynı zamanda, sıkıntılarınızın üstesinden gelmek adına aceleci kararlar almaktan bir müddet daha kaçınmanızda yarar var.

Falda görülen çadır sembolü, falına bakılan kişinin yaşadığı problemlere yorumlanır. Özellikle ev hayatınızda sizi sıkan bir konu olabilir. Fal sahibi herkesten uzaklaşmak istiyor ve bir süreliğine de olsa huzuru bulmak istiyor olabilir. Falda çıkan çadır şekli, sığınacak bir liman aradığınıza da işaret eder. Falı yorumlanan şahıs, son dönemde sevgiye muhtaç biri olarak kendini hissetmektedir. Sevdiklerinden bir takım konularda destek alamaması, onu başka yollara itebilir. Çevrenize karşı asabi ve sabırsız tutumlar sergiliyor olabilirsiniz. Ancak sabretmek şu günlerde ihtiyacınız olan tek şeydir.

Kahve falında çadır ne demek?” anlamı, kimi zaman çok para harcayan fal sahibinin şu günlerde harcamalarına dikkat etmesi yönünde uyarıdır. Düşüncesiz şekilde para harcıyorsanız, ilerleyen günlerde büyük bir masraf karşınıza çıkabileceğinden, bir süreliğine tasarruf yapın. Para birikimi yapmak, gelecek günlerde başarılı yatırımlar yapmanızı kolaylaştıracak. Fincan içerisindeki çadır figürünün yanında ev ya da insan varsa, yaşam standartlarınız bir anda yükselecektir. İlerleyen zamanlarda maddi alım gücünüzde artış yaşanması söz konusudur. Tek yapmanız gereken tasarruf etmek ve bir süreliğine de olsa sabırlı olmaktır. Tüm bunlara dikkat ederseniz, sıkıntılarınızı tez zamanda atlatacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı