Kahve Falında Cami Görmek

Kahve Falında Cami Görmek
9 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 7.982 kez okundu.

Kahve fincanında cami çıkması, hayırlı olaylara yorumlanır. Falına bakılan kişi, dini açıdan daha yoğun duygular yaşamaya başlar ve haram maldan uzak durur. Falda cami görmek, ibadet edilmesi manasına da gelir. Kişinin inancı güçlenir ve ibadetlerinin karşılığını alarak, iş hayatında da başarıya ulaşmaya başlar.

falda cami gormekKahve falında cami görmek, temiz kalpli insanlar ile tanışmaya ve adaletin yerini bulacağına yorumlanır. Okul ya da iş hayatında önemli gelişmeler vuku bulur. Fal sahibi, gelecek günlerde daha tempolu bir döneme girer. Eğer sabırlı olmayı denerseniz, tüm üzüntü ve kederler son bulacak ve olumsuzluklardan kurtularak refaha ulaşacaksınız.

Kahve falında cami minaresi görmek, falına bakılan kişinin küs olduğu birileri varsa onlarla barışacağı anlamı taşır. Aşk ve evlilik hayatındaki kötü iletişim son bulur ve her şey yoluna girer. Bazı konularda uzlaşma yaşanarak, sorunlar çözüme kavuşur. Kahve falında cami kubbesi görmek ise; size zarar vermek isteyen kişilerin emellerine ulaşamayacağına ve galip gelenin siz olacağına işaret eder. Kahve falında cami çıkması; bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin umre veya hacı yolcuğuna çıkacağı manası da taşır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git