Kahve Falında Çan Görmek

Kahve Falında Çan Görmek
8 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 5.245 kez okundu.

Kahve fincanında çan sembolü çıkması; gelecek müjdeli haberlere ve hayallerinizin tez vakitte gerçekleşeceğine yorumlanır. Fal sahibi, dilediği hayata yakında ulaşır ve önündeki tüm engebeli yolları kolaylıkla geçerek, isteklerine sahip olur. Falda çan görmek, hiç ummadığınız bir anda işiteceğiniz güzel haberlere ve sevinçli olaylara işaret eder.

falda can gormekKahve falında çan görmek; bir başka yoruma göre hayırlı bir olaya vesile olacağınıza, mutluluğunuzun ikiye katlanacağına delalettir. Fal yorumcuları çan sembolünü ilerleyen günlerde alacağınız doğru kararlar ve ardından kulağınıza gelen güzel tüyolar ile mevki yükselmesi olacağı şeklinde de yorumlamaktadırlar.

Kahve falında tabakta çan görmek; dilediğiniz bir şeyin beklenmedik bir gelişmenin ardından sizi çok şaşırtacağına ve isteklerinizin adeta önünüze serileceği şeklinde değerlendirilir. Falda çan görmek, genel olarak hayırlara vesile bir işe girişeceğiniz anlamı taşır. Kahve fincanı veya tabağında çıkan çan sembolünün yanındaki diğer şekillere bakılarak, daha farklı yorumlarda bulunulur. Fincanın alt kısmında çıkan çan sembolü ise; isteklerinizin gerçekleşmesi için bir müddet beklemeniz gerektiğinin habercisidir. Fal sahibi bekar ise, ciddi bir ilişkiye adım atabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git