Kahve Falında Çanta Görmek

Kahve Falında Çanta Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.160 kez okundu.

Kahve falında çanta görmek; birden fazla anlama gelir. Falına bakılan kişiye göre bu sembol farklı şekillerde yorumlanabilir. Kısa müddet sonra bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu iş seyahati de olabilir, tatil için de yolculuğa çıkabilirsiniz. Falda çanta görmek; uzun bir süreliğine yaşadığınız yerden ayrılacağınız manasına gelir.

falda canta gormekKahve fincanında çanta çıkması; herhangi bir sebepten dolayı yolculuk yapılacağına delalettir. Fal sahibi bu yolculuğa planlı şekilde de çıkabilir, tam tersi aniden de gelişebilir.

Bazı fal yorumcularına göre, kahve falında çanta sembolü elinize geçecek paraya işaret eder. Eğer çanta büyük ise; yüklü bir miktar para elinize geçebilir. Çanta küçük ise; elinize geçecek paranın miktarı da az olacaktır. Kahve tabağında çıkan çanta figürü de endişe edilecek bir sembol değildir. Maddi açıdan rahatlayabilir ve tatil yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Kısacası, falda çanta çıkması fal sahibi için güzel olaylara yorumlanır. Ya keyifli bir tatile çıkar, ya da maddi açıdan olumlu gelişmeler yaşanır. Her halükarda da ilerleyen günlerde sizi güzel şeyler beklemektedir. İçinizi ferah tutun.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git