Kahve Falında Çapa Görmek

Kahve Falında Çapa Görmek
22 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 15.189 kez okundu.

Kahve falında çapa görmek; yalnızlıktan yakınan fal sahiplerinin hayatına girecek ve uzun süreler birliktelik yaşayacakları insana yorumlanır. Yalnızlık çektiğiniz günler geride kalacak ve sıklıkla sosyal ortamlarda bulunacaksınız. Bekâr kimseler; sohbetlerini ilerleterek, samimi olacakları insan sayesinde daha güzel ve neşeli günler geçirecekler. Falda çapa görmek, kalbinizin sahibini en sonunda bulacağınız yönünde de değerlendirilebilir. Ruh eşiniz sonunda karşınıza çıkacak ve birlikte çok keyifli günler sizlerin olacak.

falda capa gormekKahve fincanında çapa çıkması, bazı uzman fal yorumcularına göre çok daha fazla çaba göstermeniz yönünde yorumlanır. Okul ya da işinize yönelik bazı plan ve projelerinizi hiç aksatmadan, zamanında hayata geçirmeye özen gösterin.

Falda görülen çapa sembolü, işsiz olanların yeni bir iş bulacağını simgeler. Kahve fincanı veya tabağında çapa sembolünün tek başına görülmesi her zaman çok daha güzel manalara gelir. Falınızı kapatırken tuttuğunuz dilek, kısa sürede gerçekleşir. Kahve falında gemi çapası görmek, evli olanların eşlerinin güvenlerini kazanacağını gösterir. Bekâr kimseler, âşık olacaklar ve o kişiye çok bağlanacaklar. Kahve falında deniz çapası görmek, mücadele ettiğiniz müddetçe hep karlı çıkacağınızın habercisidir. Çalıştığınız sürece elinize düzenli aralıklar ile iyi fırsatlar geçecek.

Kahve falında çapa ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, hedeflerine ulaşabilmeleri adına bir müddet daha bekleyecekler. Daha çok çaba göstermeniz gereken konular var. Biraz daha gayretli olursanız, başarılı olacaksınız. Kahve falında çapa işareti, bazı âlimler tarafından ayrılık acısını unutamayan insana yorumlanır. Eski sevgiliniz veya dostlarınız sizlerle yollarını ayırdıkları için büyük pişmanlık duyuyor olabilirler. Kahve falında çapa ve insan figürleri yakınsa, manevi yönden zarar göreceğinizi habercisidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı