Kahve Falında Çatı Görmek

Kahve Falında Çatı Görmek
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 10.420 kez okundu.

Kahve falında çatı görmek; tertipli ve düzenli bir yaşama sahip olacağınıza yorumlanır. Son zamanlarda dikkatiniz dağıtan ve işlerinizi aksatan sorunlar yakında ortadan kalkacak. Gelecek günlerde iş hayatına yönelik alacağınız kararlarda kendinize olan güveniniz artacak ve kendinizden daha emin olacaksınız. Falda çatı görmek; düzenli ve sıhhatli bir yaşaması simgeler. Çok daha hayırlı işlere yöneleceksiniz ve faydalı bir insan olacaksınız.

falda cati gormekKahve fincanında çatı şekli çıkması, daha planlı çalışmaya başlayacağınıza yorumlanır. Hayatınızı şekillendirirken sevdiklerinizin desteği hiç eksik olmayacak. Kahve tabağında çatının anlamı, hane içerinde rahatsızlığı olan bir insanın yakın zamanda sağlığına kavuşacağına ve sağlık konularında korkulanın olmayacağına yorumlanır. Aynı zamanda, falına bakılan kişi ailesine kol kanat gerecek ve sahiplenecek. Ailenizin zor zamanlarında yanında olmaya çalışın. Size ihtiyaç duyacaklar ve onlara yaptığınız yardım sayesinde herkes huzura erişecek.

Falda görülen çatı sembolü, bazı fal yorumcularına göre ailenizi mutlu edecek kararlar alacağınıza yorumlanır. Aile fertleriniz sizlerle gurur duyacak ve övgüyle sizden bahsedecekler. Kahve falında çatılı ev görmek, borçlarınızı aksatmamanız yönünde uyarır. Ev içi huzurun kaçmaması adına borçlarınızın zamanında ödenmesine önem verin. Kahve falında çatı katı görmek, gelecek için planlanan ev alma hayallerinin daha kısa sürede gerçekleşeceğine yorumlanır. Yeni bir eve taşınabilir veya ev sahibi olabilirsiniz. Kahve falında çatısı olan ev bazen de tüm aile fertlerinin bir araya toplanacağı güzel bir olay olacağına yorumlanır. Bir düğün dernek olabilir ve tüm aile yeniden bir araya gelebilirsiniz.

Kahve falında çatı ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, sevdiklerine ve ailesine karşı sorumluluklarını severek yapacaklar. Sahiplenme duygunuz güçlenecek ve ailenizin zor zamanlarında onlara severek yardım edeceksiniz. Aileden biri sorumluluklarınızı hatırlatacak. Bu sayede sizler de daha faydalı işlerle vakit harcayacaksınız ve kendinizi adeta ailenize adayacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı