Kahve Falında Ceket Görmek

Kahve Falında Ceket Görmek
22 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.590 kez okundu.

Kahve falına bakmak biraz yetenek ister, her ne kadar görülen şekillere göre yorum yapılsa da yorumlayabilmek için altıncı his gereklidir. Sadece şekli görmekle fal yorumu yapılamaz, o şeklin ne anlama geldiğini bilmek ve açıklayabilmek bir yetenek işidir. Kahve telvesi fincanın içinde farklı şekiller oluşturur ve her bir şekil farklı bir anlam taşır. Kahve falında ceket görmek ne anlama gelmektedir, falda ceket görülürse ne olur?

Fincanın İçinde Ceket Görmek Ne Demektir?

Kahve falında ceket görmek, iş yaşamınızda uzun zamandır birlikte olduğunuz, birlikte hareket ettiğiniz bir dostunuz veya arkadaşınızla önemsiz şeylerden dolayı aranız bozulacak demektir. Bu dargınlık, her ne sebeple olursa olsun taraflar arasında kötü sonuçlar yaratmamasından dolayı kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Bu sorunlar uzatılırsa önemsiz olaylar olduğu için iş yaşamını olumsuz etkileyecek ve dostluğun ve ortaklığın bitirilmesine kadar varabilir. Dikkatli olmak ve gereksiz yere sorun çıkarmadan, olayları büyütmeden çözmek gerekir.

Falda ceket görmek demek, aşk hayatında da olumsuzluklar yaşanabilir demektir. Karşı cinsle yaşayacağınız olumsuz olaylar sonucunda derin düşüncelere dalabilirsiniz. Bu olumsuzlukları yok etmek sizin elinizdedir, gereksiz yere sorun çıkarmadan, kötü olayları düzelterek ilişkinizi düzeltebilirsiniz. Aranızda çıkacak tartışmayı alttan alarak karşı cinse ılımlı yaklaşmalısınız, iyimser tavırlar sergilemelisiniz. Şayet tartışma çıkmışsa ilk adımı atan kişi siz olmalısınız. Bu davranışınızla büyük mutluluklara yol açacaksınız.

Yaptığınız Kötülükleri Temizlemek Sizin İşiniz

Kahve Falında Ceket Görmek kötü olayları simgeliyor olsa da mutlaka sonu iyiye bağlanıyor. Kişi aldığı kararlarla tek başına yapmış olduğu şeyleri düzeltmek için çaba sarf etmelidir. Dışarıdan yardım almaya kalkarsa dışarıdan gelen bu yardımlar onun için olumsuzluk yaratacaktır. Aşk ve iş hayatında her ikisinde de ılımlı ve iyimser tavırlar sergileyerek her zaman için iyi ilişkiler oluşturacaktır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git